MMA PLArchiwumUFCTom Aspinall przed walką o pas na UFC 295: Walczę z moim zdaniem najstraszniejszym zawodnikiem w MMA

Tom Aspinall przed walką o pas na UFC 295: Walczę z moim zdaniem najstraszniejszym zawodnikiem w MMA

Tom Aspinall to Brytyjczyk, który stanie przed szansą na zdobycie pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej UFC. Już w najbliższą sobotę Aspinall wystąpi na gali UFC 295 w Nowym Jorku. przed walką o pas UFC, Anglik wypowiedział się o swoim przeciwniku.

Tom Aspinall przed walką o pas na UFC 295

A tym będzie Seriei Pavlovich, który w UFC stoczył już siedem walk i notuje rekord 6-1. Starcie Anglika z Rosjaninem będzie miało status mistrzowski, bowiem panowie zmierzą się o tymczasowe mistrzostwo wagi ciężkiej.

Pierwotna walka wieczoru gali UFC 295 rozpadła się jak domek z kart, kiedy to Jon Jones (pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej) doznał kontuzji i musiał wycofać się z planowanego starcia ze Stipe Miocicem.

Tom Aspinall przed walką o pas na UFC 295: Walczę z moim zdaniem najstraszniejszym zawodnikiem w MMA

Anglik podczas środowego spotkania z mediami przekonywał, że w sobotni wieczór w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden, zmierzy się z najstraszniejszym jego zdaniem zawodnikiem dywizji ciężkiej UFC:

“Walczę z moim zdaniem najstraszniejszym zawodnikiem w MMA w dywizji ciężkiej i to w najgorszych okolicznościach, bo bez obozu przygotowawczego. Oczywiście jednocześnie uważam, że mogę wygrać tę walkę. Nie jestem typem faceta, który pojawia się w oktagonie tylko dla pieniędzy. Nie podpisuję kontraktu i nie walczę, jeśli nie sądzę, że mogę wygrać. Naprawdę wierzę, że wygram tę walkę w sobotni wieczór. Jestem absolutnym zwycięzcą i zamierzam znaleźć sposób na zwycięstwo i to bez względu na okoliczności.”

A Wy któremu zawodnikowi w tej walce będziecie kibicować w sobotni wieczór na gali UFC 295 w Nowym Jorku?

Przypominamy, że w rozpisce tej hitowej gali UFC 295 w Nowym Jorku znajduje się walka z udziałem Polaka. W oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie pojawi się Mateusz Rębecki, ochrzczony przez szefa UFC pseudonimem “ReBeastie”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis