MMA PLCiekawostkiTokio 2020: Polska ma szansę na medal w zapasach! Tadeusz Michalik w półfinale!

Tokio 2020: Polska ma szansę na medal w zapasach! Tadeusz Michalik w półfinale!

Świetna informacja dla Polaków obserwujących Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Nasz rodak – Tadeusz Michalik znalazł się w strefie medalowej w zapasach!

Michalik startuje w zapasach w stylu wolny w kategorii do 97 kilogramów. W tej chwili w Japonii walczy o medale!

Tokio 2020: Polska ma szansę na medal w zapasach! Tadeusz Michalik w półfinale!

Polak w 1/8 finały szybko pokonał Tunezyjczyka Haikela Achouriego, natomiast w ćwierćfinale po mocnym boju wyszedł zwycięsko z konfrontacji z Amerykaninem Tracym Gangelo Hancockiem!

Teraz pozostała mu walka półfinałowa. Tę stoczy z jednym z faworytów całego turnieju – Musą Jawłojewem. Reprezentant Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego to były dwukrotny mistrz świata z 2018 i 2019 roku oraz dwukrotny mistrz Europy z 2019 i 2021 roku.

Starcie Michalika z Jawłojewem już około godz. 11:15 czasu polskiego!

Zobacz także:

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

UFC on ESPN 28 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 28 w Las Vegas. Choć rozpiska na papierze nie wyglądała imponująco to nie zabrakło dobrych walk i efektownych skończeń.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.