MMA PLKSWTodd Duffee mocno o De Friesie przed galą KSW 79: Phil w kilku słowach? Wielki, nudny tchórz!

Todd Duffee mocno o De Friesie przed galą KSW 79: Phil w kilku słowach? Wielki, nudny tchórz!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW Todd Duffee mocno wypowiedział się o aktualnie panującym czempionie Philu De Friesie, z którym przyjdzie mu się zmierzyć na gali KSW 79 w Libercu.

Todd Duffee mocno o De Friesie

Impreza ta zaplanowana jest na następną sobotę – 25 lutego.

Bilety na galę KSW 79 w sprzedaży na eBilet.pl

Todd Duffee mocno o De Friesie przed galą KSW 79: Phil w kilku słowach? Wielki, nudny tchórz!

W rozmowie, która została opublikowana na oficjalnej stronie Federacji KSW, Duffee tak scharakteryzował swojego najbliższego rywala i długo panującego już mistrza wagi ciężkiej KSW:

“Phil w kilku słowach? Wielki, nudny tchórz. Jego największym atutem jest to, że robi wszystko, aby wygrać, nawet jeśli przy okazji okaże się najnudniejszy. Walki o pas w wykonaniu Phila usypiają publiczność. Trzeba się go pozbyć. Jeśli chcecie świetnych zawodników wagi ciężkiej, to dobrze trafiliście. Fanom KSW mogę zagwarantować emocje. Zawsze byłem z tego znany. Każda moja walka jest szybka, emocjonująca i kończy się przed czasem. Jestem lepszy od Phila w każdej płaszczyźnie. Już raz go powstrzymałem i nie byłem pierwszy. Będę też następnym, który go pokona.

Przypominamy, że do pierwszej konfrontacji Phila De Friesa z Toddem Duffeem doszło w grudniu 2012 roku. Podczas gali UFC w Las Vegas Anglik został znokautowany przez Amerykanina już w trzeciej minucie walki.

Zobacz także:

Walka dziennikarzy na HIGH League 6. Michał Cichy rywalem “Szalonego Reportera”

Michał Cichy skonfrontuje się z Tomaszem “Szalonym Reporterem” Matysiakiem na HIGH League 6. Walka dziennikarzy odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Magdalena Czaban mistrzynią świata w amatorskim MMA

W szóstym dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2022 Magdalena Czaban stanęła do boju w finale turnieju seniorów wagi atomowej. Polka rozgromiła rywalkę już w pierwszej rundzie i wywalczyła złoty medal mistrzostw świata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis