MMA PLBoksTo wygląda strasznie! Niemka pokazała twarz po walce bokserskiej!

To wygląda strasznie! Niemka pokazała twarz po walce bokserskiej!

Cheyenne Hanson wygrała swój pojedynek, ale okupiła to straszliwą opuchlizną. To nie wygląda dobrze i nie jest to dobra reklama sportu!

Niemka to pięściarka walcząca w kategorii super piórkowej. Do tej pory odnotowała osiem zwycięstw i jedną przegraną. To nie koniec, bo sześć walk udało się skończyć efektownie przed czasem.

23-latka już w tym momencie ma zaplanowany następny pojedynek. Reprezentantka Niemiec dwudziestego czwartego kwietnia w Hamburgu ma skrzyżować rękawice z niepokonaną dotąd Phannarai Netisri (7-0, 4 KO).

Straszliwa opuchlizna po walce bokserskiej!

Cheyenne Hanson (8-1, 6 KO) w sobotę odnotowała następne cenne zwycięstwo w mieście Gersthofen. 23-latka została międzynarodową mistrzynią Niemiec BDB, lecz okupiła ten pojedynek straszliwą opuchlizną. Alina Zaitseva z Ukrainy przegrała przed czasem, ale pokazała, że ma czym uderzyć! 

Hanson wstawiła na instagramie zdjęcie przed i po walce. Trzeba przyznać, że nie wygląda to dobrze.

Zobacz także:

“Syntol” w walce wieczoru MMA VIP 2! Widzieliście?

“Syntol” w walce wieczoru gali MMA VIP! Jednego z bohaterów najważniejszego starcia drugiej gali organizowanej przez Marcina Najmana przedstawił sam “El Testosteron”.

Walka olbrzymów na gali KSW? ”To możliwy scenariusz”! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby dopiero zestawienie! Najwięcej kilogramów w klatce organizacji KSW? To możliwe, ponieważ Martin Lewandowski jeden z właścicieli nie wyklucza starcia Bombardiera (2-0) z debiutującym Martynem Fordem.