MMA PLCiekawostkiTo sufit we freakach? Jaś Kapela chce kamrata Aleksandra Jabłonowskiego! “Wytłumaczę żołnierzykowi na ringu…”

To sufit we freakach? Jaś Kapela chce kamrata Aleksandra Jabłonowskiego! “Wytłumaczę żołnierzykowi na ringu…”

Kiedy wydawać by się mogło, że we freakach widzieliśmy już wszystko, to na scenę wchodzi głośna ostatnio postać w internecie – Jaś Kapela! Poeta i działacz społeczny chce kamrata Aleksandra Jabłonowskiego i chce wyjaśnić mu w ringu pewne kwestie.

Jaś Kapela zrobił sobie niechlubną reklamę występując w programie Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie według opinii wielu internatuów został zmiażdżony merytorycznie przez prowadzącego rozmowę Krzysztofa Stanowskiego.

Aleksander Jabłonowski to popularny youtuber, który jest współtwórcą programu NPTV. Jest on szeroko znany w prawicowych środowiskach internetowych.

To sufit we freakach? Jaś Kapela chce kamrata Aleksandra Jabłonowskiego! “Wytłumaczę żołnierzykowi na ringu…”

Kapela w swoich mediach społecznościowych wyzwał do walki w FAME MMA… Aleksandra Jabłonowskiego! Jako powód wskazał rzekome szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza przez Jabłonowskiego.

Czy do takiej walki faktycznie może dojść?

“zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza, ale sprawa została umorzona, więc chętnie wytłumaczę żołnierzykowi na ringu, żeby naszego pierwszego prezydenta szanował XD
halo FAME MMA pomożecie?”

zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza, ale…

Posted by Jaś Kapela on Tuesday, June 1, 2021

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.06.2021]

Czeka nas kolejny weekend pełen emocji związanych z MMA, podczas którego odbędą się gale KSW i UFC.