MMA PLMMATo się wydarzyło naprawdę! Brazylijczyk podczas walki wypadł z klatki! [WIDEO]

To się wydarzyło naprawdę! Brazylijczyk podczas walki wypadł z klatki! [WIDEO]

To są mało spotykane sytuację, ale zdarzały się już na galach MMA i boksu. Na lokalnym wydarzeniu w Brazylii pojedynek zakończył się w kontrowersyjny sposób. Po latającym kolanie zawodnik wypadł z klatki.

Brazylia

Trzeba daleko szukać? Nie! Pod koniec sierpnia Eric Molina (28-7, 19 KO) wszedł do ringu i nie będzie dobrze wspominał starcia w Meksyku. W pewnym momencie jego przeciwnik Alejandro de la Torre (2-11, 2 KO) rozpoczął walkę przy linach. Całą masą ruszył na Molinę. Liny nie wytrzymały i obaj pięściarze runęli na ziemię.

Kontrowersje!

W sobotę w Santa Luzia odbyła się lokalna gala Home Fight Championship 3,  na której doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Mowa o walce Romero Dos Reisa (4-5) z Diogo Lopesem (4-4). W pewnym momencie jeden z Brazylijczyków zaatakował latającym kolanem. Przeciwnik wypadł z klatki…. Nie wiemy jednak czy to klatka nie była zamknięta czy po prostu napór spowodował całą sytuację.

Wideo poniżej:

Zobacz także:

Tak się buduje rekord w boksie! Niemiec pokonał rywala z rekordem.. 4 zwycięstw i 41 porażek! Co wy na to?

Dużo mówi się o budowaniu rekordów w boksie. Nie tak dawno miało to miejsce na galach Rocky Boxing Night. Od lat widzimy takie walki u promotora Andrzeja Wasilewskiego czy Mariusza Grabowskiego. To się jednak dzieje nie tylko w Polsce, a przykładem dobrym jest sobotnia walka w Niemczech.

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8! Widzieliście?

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis