MMA PLRIZIN FFTo się wydarzyło naprawdę! 55-letni Bobby Ologun na Rizin 32 pokonuje przed czasem kulturystę!

To się wydarzyło naprawdę! 55-letni Bobby Ologun na Rizin 32 pokonuje przed czasem kulturystę!

To było dopiero szalone starcia. W Japonii za czasów legendarnego Pride mieliśmy mnóstwo freakowych zestawień. Teraz jest ich mniej, ale organizacja Rizin potrafi czasem zaskoczyć. Tak też było podczas dzisiejszej gali Rizin 32, gdy w ringu zameldował się.. 55-letni Bobby Ologun (3-2).

Ologun jest popularną postacią w Japonii z powodu udziałów w programach telewizyjnych. Nigeryjczyk występował w wielu popularnych skeczach. Bobby do rywalizacji w mieszanych sztukach walki wrócił po 14-latach przerwy. Początek był naprawdę obiecujący i ciekawy. Reprezentant Nigerii wypunktował świetnego kickboxera Cyrila Abidi i ogromnego sumitę Akebono Taro.

W kolejnych pojedynkach nie było już tak dobrze. Ologun przegrał szybko przed czasem z Bobem Sappem oraz Hong Man Choiem.

To był efektowny powrót!

Bobby Ologun (3-2) wraca w świetnym stylu. 55-latek w drugiej odsłonie poddał debiutującego kulturystę – Katsuyę Kitamure.

Był to pierwszy start Nigeryjczyka po przegranej z Bobem Sappem w 2007 roku. Warto zaznaczyć, że zawodnik publiczności był zdecydowanie młodszy od rywala. Kitamura ma bowiem 35 lat.

Zobaczcie jak ta walka się skończyła:

Zobacz także:

FAME MMA 12: Zaskoczył! Mateusz Murański mimo kontuzji zrobił wagę! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wielu internautów i sam Arkadiusz Tańcula ma wątpliwości co do kontuzji Mateusza Murańskiego. ”Aroy” obstawiał bardziej, że ”Muran” miał problemy, aby wypełnić limit wagowy przed wyczekiwanym rewanżem. Były aktor serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” zaskoczył wszystkich.

Marcin Najman analizuję walkę Murański-Tańcula: Przecież ten krwiak to jest zwykły siniak! Widzieliście?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił obszernie skomentować nadchodzącą walkę pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą. Do starcia dojdzie już w sobotę na FAME MMA 12.