MMA PLDaniel OmielańczukTo się wydarzyło naprawdę! 1 vs 3 na zasadach MMA! [WIDEO]

To się wydarzyło naprawdę! 1 vs 3 na zasadach MMA! [WIDEO]

To są dopiero pomysły! Tym razem na jednej z rosyjskich siłowni doszło do starcia trzech na jednego. Jak to wyglądało i kto wygrał? Możecie być zaskoczeni!

Rosja

Przypomnijmy, że pod koniec listopada odbyła się walka blogera ważącego ponad 200 kilogramów z kobietą. Darine Madzyuk zwycięstwem nad Grigory Chistyakovem zapewniła sobie kontrakt w organizacji Bellator.

To się wydarzyło…

W Rosji w ostatnim czasie zaskakują swoimi pomysłami. Na jednej z siłowni doszło do starcia trzech na jednego. Maxim Novoselov (11-2-1) zawodnik kategorii ciężkiej na zasadach MMA zmierzył się z trzema amatorami.

To nie był dobry plan na atak ”Mad Maxa”. Sami zobaczcie jak to się skończyło. Już w tym momencie wideo zobaczyło ponad 170 tysięcy użytkowników.

Maxim w 2016 roku wrócił do MMA po długiej przerwie. Novoselov w poprzednim roku stoczył dwa pojedynki, które zakończył przed czasem. Pojawia się jednak jedno ”ale”. Każdy z przeciwników Maxima to debiutant bądź zawodnik z ujemnym rekordem.

Przypomnijmy, że w przeszłości podobny pomysł przedstawił Daniel Omielańczuk (24-10-1). Nasz topowy ciężki jest otwarty na starcie z dwoma-trzema youtuberami.

Gdyby dali mi takich dwóch kontra ja, to fajnie no! Zawsze dwóch takich miśków fajnie jest pobić. Chociaż lepiej trzech, bo dwóch się może nie zgodzić

Zobacz także:

Pogromca Gamrota poznał szczegóły następnej walki! Gruzin namiesza?

Guram Kutateladze poznał szczegóły drugiej walki w UFC. Gruzin w debiucie dyskusyjną decyzją sędziów pokonał Mateusza Gamrota

McGregor drwi z Khabiba! Dojdzie do rewanżu?

Conor McGregor ponownie drwi z Khabiba Nurmagomedova. Chcielibyście, aby doszło do rewanżu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis