MMA PLBoksTo się stało naprawdę! Bloger w 10 sekund zdemolował baseballistę! [WIDEO]

To się stało naprawdę! Bloger w 10 sekund zdemolował baseballistę! [WIDEO]

Celebryckie walki są popularne nie tylko w naszym kraju. Dobrym przykładem jest pojedynek blogera z byłym baseballistą, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wynik tego starcia dla wielu był sporym zaskoczeniem!

Jose Canesco to amerykański baseballista pochodzenia kubańskiego. 56-latek grał przez 17 sezonów w Major League Baseball. To nie był pierwszy raz, gdy spróbował swoich sił w ringu.

Było tak w 2009 roku, gdy wystąpił na gali Dream 9. Jego pojedynek z wielkim – jeśli chodzi o gabaryty Hong Man Choiem potrwał zaledwie minutę i 17-sekund.

Cały pojedynek poniżej:

Bloger straszy w ringu!

Takiego wyniku mało kto się spodziewał. Bloger ”Billy Football” na zasadach bokserskich zdemolował w zaledwie 10-sekund byłego baseballistę. Walka ta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kibice zarzucali Jose Canesco, że wyszedł tylko po pieniądze. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Warto zaznaczyć, że 56-latek w ostatnim czasie na siłę szukał pojedynku, który da mu większy rozgłos. Canesco rzucał wyzwanie w kierunku Logana Paula oraz męża Jennifer Lopez.

Zakłady na ten pojedynek zostały unieważnione. Z wygranej mogły cieszyć się tylko osoby, które postawiły pieniądze na triumf blogera. Wzbudziło to jeszcze większe kontrowersje.

Jose na 100% zanurkował. Dostał połowę wynagrodzenia, a drugą miał otrzymać w przypadku wygranej. Myśleliśmy, że to zapewni emocje. Myliliśmy się

Zobacz także:

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!