MMA PLBoksTo się dzieje! Youtuber Jake Paul zmierzy się w boksie z Tommym Furym! Walka w legendarnej hali!

To się dzieje! Youtuber Jake Paul zmierzy się w boksie z Tommym Furym! Walka w legendarnej hali!

To jest już oficjalna wiadomość! Długo wyczekiwany pojedynek w boksie między amerykańskim youtuberem, a bratem słynnego pięściarza Tysona Fury’ego – Jake Paul vs Tommy Fury jest już zatwierdzona!

Jake Paul zmierzy się w boksie z Tommym Furym

W mediach społecznościowych pojawiły się oficjalne informacje dotyczące tego starcia!

To się dzieje! Youtuber Jake Paul zmierzy się w boksie z Tommym Furym!

Pojedynek ten odbędzie się już 6 sierpnia w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. W sieci lata już zapowiedź tego starcia:

Walka Paul vs Fury jest długo wyczekiwana przez fanów. Obaj panowie są skonfliktowani w mediach społecznościowych i mieli się ze sobą zmierzyć już w grudniu zeszłego roku.

Wówczas jednak Tommy Fury nabawił się kontuzji i zrezygnował z tego starcia.

Teraz pięściarze będą mieli kolejną okazję, by stanąć na przeciwko siebie w bokserskim ringu.

Jake Paul to medialna gwiazda, która w boksie ma rekord 5-0. Na swoim rozkłądzie ma byłych mistrzów MMA – Bena Askrena i Tyrona Woodleya.

Tommy Fury także jest niepokonany w zawodowych startach. Jego rekord wynosi 8-0. Młodszy brat Tysona Fury jest znany także z uczestnictwa w programie Love Island.

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis