MMA PLMarcin NajmanTo się dzieje naprawdę! Marcin Najman zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC?

To się dzieje naprawdę! Marcin Najman zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC?

To nie koniec! Marcin Najman zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych. ”El Testosteron” zapowiedział, że do następnej walki dojdzie w maju, to nie wszystko… Najman nie wyklucza, że jego przeciwnikiem będzie były zawodnik UFC. Byłoby to niewątpliwie duże wyzwanie patrząc na osoby, z którym ostatnio mierzył się częstochowianin.

Najman

Najman ostatnie walki stoczył w swojej organizacji MMA VIP. 43-latek w poprzednim roku wrócił na odpowiednie tory. Marcin potrzebował 17-sekund, aby znokautować w Częstochowie – Ryszarda ”Szczenę” Dąbrowskiego. Ostatnie starcie było również z Dąbrowskim… Tu jednak wyzwanie było większe, bo i ”Misiek z Nadarzyna” potężniejszy gabarytowo.

Najman miał spore problemy w pierwszej rundzie. Mirosław Dąbrowski nie potrafił jednak wykorzystać okazji. W drugiej rundzie mieliśmy zwrot akcji, a sędzia Piotr Michalak zdecydował szybko przerwać walkę – patrząc również na wiek Dąbrowskiego.

Kto będzie następnym rywalem Najmana?

Może być ciekawie! Marcin Najman w mediach społecznościowych zapowiada następny pojedynek. Niewykluczone, że najbliższym przeciwnikiem ”El Testosterona” będzie weteran UFC.

Za tydzień operacja kolana. Za dwa/trzy tygodnie wznawiamy treningi. Do klatki wszystko wskazuje wracam w maju. Rywal? Może to być weteran UFC. Formuła walki mma. Już tylko w mma walczę.

Następny rywal z UFC?

Posted by Marcin Najman on Monday, March 14, 2022

Zobacz także:

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Romanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj! Co wy na to?

Bardzo możliwe, że na gali KSW 68 poznamy nowego pretendenta w kategorii półśredniej. Zmotywowany perspektywą rewanżu z chorwackim “Robocopem”, Michał Pietrzak stanie do konfrontacji z mocno bijącym Berserkerem ze Szczecina, Tomaszem Romanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis