Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLInvictaTo rewolucja w MMA w Stanach Zjednoczonych! Nowe zasady punktacji!

To rewolucja w MMA w Stanach Zjednoczonych! Nowe zasady punktacji!

Po minionej gali UFC 247, na której Jon Jones (26-1, 1 N/C) po kontrowersyjnej decyzji sędziów wypunktował Dominicka Reyesa (12-1) rozgorzała dyskusja na temat punktowania walk przez sędziów. Niedługo natomiast będziemy świadkami prawdziwej rewolucji w tym obszarze!

To rewolucja w MMA w Stanach Zjednoczonych! Nowe zasady punktacji!

Organizacja Invicta FC będzie pierwszą organizacją, która przystosuje się do nowych wytycznych Komisji Sportowej stanu Kansas, która wprowadza otwartą punktację rund dla zawodników, trenerów i kibiców!

Oznacza to tyle, że zawodnicy biorący udział w rywalizacji w klatce będą znać punktację sędziów po każdej z rund. Informacja o punktacji będzie przekazywana narożnikom oraz kibicom zgromadzonym na hali i przed telewizorami.

Pierwszą imprezą, która odbędzie się wg tych zasad będzie gala Phoenix Series 3, która zaplanowana jest na dzień 6 marca w Kansas City.

Szefowa Invicta FC Shannon Knapp potwierdziła wprowadzenie tej zasady od na gali w Kansas:

“Invicta FC zawsze była nastawiona na innowacje. Oczywiście są argumenty za i przeciw takiemu rozwiązaniu, ale uważamy, że warto spróbować wszystkiego, co potencjalnie mogłoby pomóc w rywalizacji w tym sporcie. Wchodzimy w to z otwartymi głowami. Potem przeanalizujemy z komisją, sportowcami i kibicami to, czy pomysł ten okazał się trafny.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis