MMA PLUFCTo pierwsze takie poddanie w historii! Jessica Andrade zrobiła furorę na ostatniej gali UFC [WIDEO]

To pierwsze takie poddanie w historii! Jessica Andrade zrobiła furorę na ostatniej gali UFC [WIDEO]

To było pierwsze takie poddanie w historii kobiecego MMA w UFC! Była mistrzyni wagi słomkowej UFC Jessica Andrade zaprezentowała kibicom niecodzienne poddanie podczas walki wieczoru gali UFC w Las Vegas, gdzie zmierzyła się z Amandą Lemos.

Jessica Andrade

Impreza ta odbyła się w minioną sobotę, a Brazylijka wygrała to starcie przez poddanie w pierwszej rundzie, a dokładnie po trzech minutach i trzynastu sekundach.

To pierwsze takie poddanie w historii! Jessica Andrade zrobiła furorę na ostatniej gali UFC

Andrade wygrała ten pojedynek przez duszenie trójkątne w stójce, co było pierwszym tego typu poddaniem, jakie oglądali kibice UFC w walkach kobiet w historii amerykańskiego giganta.

Na Twitterze nawet pojawiają się sugestie o kontuzji szyi Lemos, którą mogą spowodować technika duszenia Brazylijki. Posłuchajcie bowiem tego dźwięku:

Jessica Andrade tak komentowała minioną wygraną:

“Plan na papierze polegał na tym, by zamęczyć ją w pierwszej, może też w drugiej rundzie i żebym przejęła kontrolę w trzeciej odsłonie. Wiem, że chciała mnie skrzywdzić, więc musiałam być ostrożna w pierwszej rundzie. A kiedy wchodzę w bliski dystans, to rywalki zaczynają być zdesperowane, bo jestem dość przerażająca w klinczu. W momencie, kiedy się do mnie zbliżyła, podniosła rękę i wiedziałam, że mam szansę na duszenie, które trenowałam cały tydzień.”

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis