MMA PLMarcin NajmanTo piękny pomysł! Marcin Najman zdradza plan na życie po zakończeniu kariery!

To piękny pomysł! Marcin Najman zdradza plan na życie po zakończeniu kariery!

Czy możemy się spodziewać kolejnych walk Marcina Najmana? Wydawało się że temat jest jeszcze otwarty i walka z Don Kasjo nie będzie ostatnią w karierze byłego boksera. Jak się jednak okazuje Najman nie wiąże już swojej przyszłości ze sportami walki.

Marcin Najman jest w ostatnim czasie bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zawodnik Fame MMA chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami i aktualnościami ze swojego życia. Przed kilkoma dniami napłynęły kolejne zaskakujące informacje ze strony byłego boksera. Sadząc po wypowiedziach Najmana, można było wywnioskować, że nie wyklucza kolejnych startów.

“Tylko krowa nie zmienia zdania”

W wywiadzie dla kanału Fame News Marcin Najman przyznał, że nie może na sto procent przyznać, że walka z Kasjuszem będzie ostatnią w jego karierze.

Szansa zawsze jest. Tylko krowa nie zmienia zdania i taka jest prawda. Natomiast ja zakładam, że naprawdę wychodzę po raz ostatni do klatki.

Planuję zostać…

W związku z wypowiedzią Marcina Najmana, w internecie zawrzało. Z tego powodu były pięściarz postanowił wyjaśnić całą sytuację. Zawodnik przedstawił jednoznaczne stanowisko na temat zakończenia sportowej kariery.

Słuchajcie na kilku portalach przeczytałem dzisiaj, że Najman jednak nie kończy kariery swojej i będzie dalej walczył. Słuchajcie nie, bzdura, powiedziałem, że to jest moja ostatnia walka. Ja chcę żeby to była moja ostatnia walka i życzę sobie tego, żeby to była moja ostatnia walka. To już jest wystarczająco długo aby eksploatować swoje ciało, swój organizm. Ja wychodzę z nastawieniem, że to jest mój ostatni pojedynek. Powiedziałem, że tylko krowa nie zmienia zdania. Co się wydarzy w przyszłości tego nikt nie wie.

Były bokser dodał także, czym planuje się zajmować po tym jak odwiesi rękawice na kołek.

Powiem wam, czym w przyszłości mam zamiar się zająć. Oprócz tego, że piszę biografię i mam zamiar ją wydać na wiosnę to przede wszystkim moje plany związane są z tym, że chciałbym zostać kierowcą karetki. Myślę, że tam przydam się najbardziej.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Wrzosku. Co powiedział?

Pojedynek Anity Bekus z Izabelą Badurek wywołał sporo kontrowersji. Prezes FEN odnosi się do wypowiedzi byłego mistrza KSW, a prywatnie także partnera jednej z zawodniczek.

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.