MMA PLElite FightersTo pewne! Znany piosenkarz zawalczy na gali Elite Fighters!

To pewne! Znany piosenkarz zawalczy na gali Elite Fighters!

Kolejny zawodnik dołącza do Elite Fighters! Jacek Stachurski urodził się po to aby walczyć?

Stachursky Elite Fighters

Rynek freak fightów w naszym kraju ma się bardzo bardzo dobrze, o czym świadczy powstawanie co raz to nowych organizacji zajmujących się zestawianiem walk celebrytów. Wczorajszego wieczora odbyła się debiutancka gala Elite Fighters, na której nie brakowało emocji.

Szanse jakie oferuje stoczenie walk na gali MMA zauważa coraz więcej celebrytów, który zgłaszają chęć spróbowania swoich sił we wszechstylowej walce wręcz. Podczas studia po zakończonej gali Elite Fighters, gotowość do walki w mieszanych sztukach walki wyraził wokalista – Jacek Stachurski.

Prezes organizacji w takich słowach odniósł się do angażu piosenkarza:

Słuchajcie no, Jacek nie wiem czy jest znany, czy nie. Znany jest oczywiście z branży muzycznej, ale też trenował sztuki walki i mamy kilka pomysłów wspólnych. Nie będziemy mówić co dalej i jak się to będzie rozwijało, aczkolwiek Jacek też chciałby wziąć udział w gali walcząc. W jakiej formule, jak to zrobimy i co się będzie działo, jaka ciągłość i kontynuacja – to myślę wszystkich zaskoczy.

Jacek Łaszczok Stachursky, jak brzmi prawdziwe imię wokalisty tworzy muzykę popularną. Na koncie ma między innymi takie utwory jak “Typ niepokorny”, “ESSA” czy “Urodziłem się aby grać”. Wedle szacunków sprzedał w Polsce ponad 700 tysięcy płyt.

Zobacz także:

Bellator 263: AJ McKee spektakularnie pokonał “Pitbulla”. Pas i milion dolarów dla niego! [WIDEO]

AJ McKee (18-0) poddał Patricio “Pitbulla” Freire (32-5) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Bellator 263 w Los Angeles. Pojedynek ten był finałem Grand Prix kategorii piórkowej, gdzie główną nagrodą był milion dolarów.

UFC on ESPN 28 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 28 w Las Vegas. Choć rozpiska na papierze nie wyglądała imponująco to nie zabrakło dobrych walk i efektownych skończeń.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis