MMA PLFreak FightTo pewne! Prezydent Opola nie zgadza się na galę Antka Królikowskiego!

To pewne! Prezydent Opola nie zgadza się na galę Antka Królikowskiego!

Wielka burza powstała po wczorajszej konferencji Royal Division 1, która odbyła się we Wrocławiu. Antoni Królikowski zapowiadał międzynarodowy skandal i zdania dotrzymał. Trzydziestego kwietnia w Opolu ma dojść do starcia sobowtóra – Władimira Putina z Wołodymirem Zełenskim. Jest jednak duży problem, bowiem głos zabrał prezydent Opola.

Królikowski

Podczas konferencji doszło do ogłoszenia i pierwszego face to face. Pytanie czy pojedynek wzbudzi na tyle duże zainteresowanie, aby widzowie kupili PPV?

Królikowski tuż przed konferencją zapowiadał, że na jego gali nie zobaczymy żadnej patologii.

To będzie prawdziwe szaleństwo, ale zarazem produkt klasy premium, Nie zobaczycie u nas patologii, co nie znaczy, że nie będzie niebezpiecznie. Można dać sobie po mordzie, ale z klasą, i to w miejscu które jest do tego przeznaczone, a nie jak Will Smith na Oscarach. Jak można stosować przemoc na oczach całego świata, gdy w Ukrainie toczy się wojna? (..) Jak ludzie się dowiedzą, kto będzie się bił w walce wieczoru, to wybuchnie wielki międzynarodowy skandal. I wcale nie żartuję.

Prezydent Opola zabiera głos!

Antek Królikowski i jego nowa organizacja Royal Division będzie miała podobne problemy – co ostatnio Marcin Najman? Arkadiusz Wiśniewski  skomentował całe zamieszanie po wczorajszej konferencji. Prezydent Opola zapewnia, że w jego mieście nie dojdzie do takiego pojedynku i freakowej gali.

Nie ma mojej zgody na galę MMA, której el. miałaby być walka pomiędzy pseudoputinem itd. Opole pomaga Uchodźcom i walczącym Ukr. podobnie jak Polska. I będziemy to robić dalej Org. pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach. Na pewno na to nie pozwolimy

Jest też komentarz rzecznika miasta.

W internecie powstała prawdziwa burza po ogłoszeniu takiego starcia. Głos chociażby zabrał Kamil Glik, który nie szczędził mocnych słów w kierunku Królikowskiego.

Ciebie popierdolilo do konca idioto?szczam i rzygam na ciebie

Czym jeszcze zaskoczy organizacja Royal Division?

Zobacz także:

Kamil Glik ostro o Antku Królikowskim, który robi walkę Putin vs Zełenski. Bardzo mocne słowa piłkarza! Widzieliście?

Jeden z czołowych piłkarzy reprezentacji Polski Kamil Glik ostro wypowiedział się o Antku Królikowskim, który jest naczelną postacią, tzw. włodarzem organizacji Royal Division.

FAME MMA 14: Tak Szeliga i Parke dogadywali walkę! Jest za kulisowe nagranie! Co wy na to?

Jest nagranie za kulis. Tuż przed galą FAME MMA 13 w Gliwicach doszło do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Piotrem Szeligą i Normanem Parke. Jak widać jest tu mocniejsza spina. Freakowa organizacja postanowiła to wykorzystać i takie starcie zobaczymy podczas najbliższej 14 edycji w Krakowie. ”Szeli” stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis