MMA PLFAME MMATo nie koniec! Lil Masti pozwała organizację FAME MMA!

To nie koniec! Lil Masti pozwała organizację FAME MMA!

Aniela Bogusz nie zamierza tak tego zostawić. ”Lil Masti” na swoim kanale YouTube zdradziła, że pozwala organizację FAME MMA. Dlaczego?

Pewne jest jedno podopieczna Radosława Paczuskiego nie stoczy już żadnego pojedynku w FAME MMA. ”Lil Masti” w rozmowie z naszym portalem zapewniła,że niedługo wraca do klatki u nowego pracodawcy.

Tak ja jestem cały czas w treningu, więc nie trenuje na marne. Ja szanuje swój czas, jak coś robię to angażuje się na 100%. Chcę to zwieńczyć walką i tutaj obiecuję, że w pierwszym półroczu tego roku zobaczycie mnie w oktagonie, ale nie organizacji FAME MMA, bo jest to już definitywny koniec naszej współpracy (…) Była rozmowa prezesi rzucili słuchawką. Umówiliśmy się na spotkanie, na którym byli moi menadżerzy. Zostaliśmy potraktowani tak jak prowadzą biznes czyli, albo wychodzić ze spotkania, albo rzucić słuchawką. Nie dogadać się, więc ja z taką federacją, która nie ma zasad… Swojego mistrza traktuje jako coś bezwartościowego, pas złoty który tworzą traktują bezwartościowo – mogą go odebrać w każdej chwili. Po co mi to? To nie są wartości, którymi się kieruje, ja się od takich ludzi trzymam z daleka. Słuchaj ja mam honor, w życiu kieruje się godnością. Z takimi ludźmi chce współpracować, którzy mają elegancję, traktują z szacunkiem drugą osobą, a nie robią na mnie nagonkę całego FAME MMA i wszystkich mediów. W wywiadach niszczą mnie i oczerniają przed całą Polską. Nie informując mnie o tym wcześniej. Nie została poinformowana, że nie jestem już ich mistrzynią.                         

Lil Masti pozwała FAME MMA!

Aniela Bogusz nie odpuści! ”Lil Masti” zdradziła, że miała chęci powrotu do FAME MMA, lecz teraz jest to niemożliwe. Aniela pozwała FAME MMA, a dokładnie Michała Barona czyli jednego z właścicieli organizacji.

Nie sądziłam, że kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji jaka się wydarzyła. Sprawy zaszły za daleko i podjęłam odpowiednią decyzje czyli pozwałam federację FAME MMA, a dokładnie Michała Barona czyli ”Boxdela”. I teraz dlaczego sprawy weszły na drogę prawną, ponieważ zaszło to za daleko. Został naruszone moje dobro osobiste oraz federacja popełniła bardzo duży błąd, a mianowicie publicznie ujawniła moje dane osobowe, mój adres zamieszkania. Co jest czynem karalnym. Dla mnie to jest niedopuszczalne żeby jedna z największych organizacji w Polsce popełniła taki błąd, który bardzo negatywnie się na mnie odbił. Ujawnienie publiczne przed setkami oglądających mojego adresu zamieszkania… Jestem teraz w bardzo niekorzystnej sytuacji, nie mogę teraz przebywać pod tym adresem, bo nie czuje się tam bezpieczna. Pukanie do drzwi, domofony, zamawianie jakiegoś jedzenia czy kurierów za pobraniem to jest sytuacja bardzo bardzo przykra.           

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Czas na przedstawienie bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Będzie to starcie popularnych raperów. Popek Monster (4-4) w drugim pojedynku w freakowej organizacji zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim (0-1). Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

”Zadyma” wygrywa turniej GROMDA 4! Zrobił na was wrażenie?

Tomasz “Zadyma” Gromadzki pokonał Pawła “Byka” Strzelczyka w finale turnieju na GROMDA 4. Rywal po drugiej rundzie nie był w stanie kontynuować pojedynku na skutek kontuzji ręki.