MMA PLMarcin NajmanTo nie koniec konfliktu! Krzysztof Stanowski ponownie uderza w Najmana!

To nie koniec konfliktu! Krzysztof Stanowski ponownie uderza w Najmana!

Jest nowy odcinek ”Dziennikarskie Zero”. Krzysztof Stanowski postanowił ponownie uderzyć w Marcina Najmana. Mowa o kontrowersyjnym ogłoszeniu na pierwszej konferencji MMA VIP 4 – jako bossa przedstawiono Andrzeja Zielińskiego, ps. ”Słowik”.

Najman

Spięcia na linii Marcin Najman – Krzysztof Stanowski zaczęły się po walce z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem na Fame MMA 6, która zakończyła się porażką byłego boksera. Jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego ironicznie skomentował wówczas występ Marcina Najmana.

Od tego czasu panowie przy różnych okazjach wbijali sobie wzajemnie szpileczki. Marcin Najman i Krzysztof Stanowski wytykali sobie niefortunne wypowiedzi i zachowania.

Stanowski: Dość przymilania się do szefów mafii!

Krzysztof Stanowski postanowił odpowiedzieć na komentarze, niektórych internautów. Ponadto ponownie uderzył w Marcina Najmana. Chodzi oczywiście cały czas o kontrowersyjne ogłoszenie na pierwszej konferencji MMA VIP 4.

Dość przymilania się do szefów mafii, dość robienia z nich celebrytów. Dość dawania im drugiego życia w show biznesie. Po waszych reakcjach widać, że wy też tym gardzicie. Gardzą też tym sponsorzy, którzy uciekają od gali MMA VIP 4, miasta w których mogłaby się odbyć rezygnują, ale wasza reakcja jest w tym kluczowa. Wasza reakcja sprawia, że w tym kraju ktoś odróżnia dobro od zła, białe od czarnego. Że jednak my wszyscy widzimy co jest białe, a co jest czarne (…) Oczywiście pojawili się tacy co mnie nazwali hipokrytą. Ile razy będziecie mnie jeszcze nazywać hipokrytą, jak już wielokrotnie przyznałem, że jestem hipokrytą. Z tą różnicą, że trochę mniejszym od was (…) No cóż ja całego świata nie zmienię, nie sprawię że do klatek/ringów będą wchodzić tylko ministranci. Natomiast każdy z nas ma jakieś granice dobrego smaku i widzę, że ta granica została przekroczona nie tylko u mnie, gdy na tron postawili ”Słowika”. U każdej normalnej osoby. Dla mnie, dla kogoś wychowanego w latach 90, bo urodzonego w latach 80 – usadzenie ”Słowika” na tronie to było jak usadzenie szatana na tronie i oddanie mu hołdu. Drugi raz nie będę tego tłumaczył, bo kto miał zrozumieć to zrozumiał, a kto nie zrozumiał jest po prostu cymbałem.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Gdzie będzie walczyć Kayla Harrison? Dziennikarz Ariel Helwani zdradził kierunek!

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis