MMA PLKSWTo nie fotomontaż! Fenomenalny pokaz gimnastyczny Roberta Ruchaly!

To nie fotomontaż! Fenomenalny pokaz gimnastyczny Roberta Ruchaly!

Robert Ruchala (5-0) to młody prospekt, który już niedługo może zaskoczyć! Jego potencjał zauważyła największa organizacja w naszym kraju. 22-latek ma już za sobą dwa zwycięstwa w KSW. Robert tym razem zaprezentował pokaz gimnastyczny!

W ostatnim czasie Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Mowa o zapaśniku Francisco Barrio (8-2). Argentyńczyk w ostatnim pojedynku na punkty pokonał Bartłomieja Koperę!

Ruchała

Pokaz gimnastyczny w wykonaniu Ruchały!

Robert Ruchała (5-0) już z niecierpliwością czeka na swój trzeci pojedynek pod banderą KSW. Tym razem widzieliśmy pokaz gimnastyczny w wykonaniu 22-latka. Sami zobaczcie.

Robert Ruchała zadebiutował w organizacji KSW w zeszłym roku. Podczas gali KSW 56 zmierzył się z Michałem Dominem, dla którego również był to pierwszy występ dla czołowej europejskiej marki MMA. W starciu tym Robert Ruchała okazał się lepszy. Po rozpoczęciu walki i wymianie ciosów w stójce Ruchała sprowadził pojedynek do parteru, gdzie dominował i w ostatniej sekundzie pierwszej rundy poddał Michała Domina.

22-latek ostatni pojedynek stoczył trzydziestego stycznia. Ruchała dominował od początku do końca. Ostatecznie w trzeciej rundzie znalazł sposób na poddanie Daniela Bażanta.

Robert swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od treningów muay thai. Potem spróbował kickboxingu, dołożył do tego brazylijskie jiu-jitsu, by ostatecznie skierować swoje sportowe kroki do świata MMA. 

Zanim zadebiutował na zawodowym ringu, zdobył spore doświadczenie amatorskie, zarówno w MMA, jak i na matach grapplerskich. Wygrał między innymi Mistrzostwa Polski MMA Timie Of Masters  i został wicemistrzem Polski Amatorskiej Ligi MMA. Zajął też pierwsze miejsce w Pucharze Polski ADCC oraz Lidze BJJ. Dziś jest również trenerem i prowadzi w klubie Grappling Kraków zajęcia zapaśnicze.

Zobacz także:

Satisch nie odpuszcza! Najman zdecyduje się na rewanż?

Satisch Jhamai nie zamierza odpuszczać! Reprezentant Indii za pomocą mediów społecznościowych apeluje o rewanż z Marcinem Najmanem.

Pająk na treningu z byłym mistrzem UFC! Zaskoczeni?

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.