MMA PLKSWTo następny rywal Antuna Racicia w KSW! Polak przed szansą na zgarnięcie pasa!

To następny rywal Antuna Racicia w KSW! Polak przed szansą na zgarnięcie pasa!

To będzie następny rywal Antuna Racicia w walce o pas mistrzowski wagi koguciej KSW! Chorwat wie już, że w swojej kolejnej obronie mistrzowskiego tytułu zmierzy się z Polakiem. Będzie to ich rewanżowe starcie.

Na minionej gali KSW 57, Antun Racic pokonał decyzją sędziów Bruno Santosa i pozostał mistrzem KSW w dywizji do 61 kilogramów. Po zwycięstwie, w klatce pojawił się najbliższy pretendent do pasa i ogłoszono kolejną mistrzowską walkę, do której dojdzie na jednej z kolejnych gal polskiego giganta.

Rywalem Antuna Racicia w kolejnym mistrzowskim starciu będzie Sebastian Przybysz. Pojedynek ten, rzecz jasna został już oficjalnie ogłoszony podczas wczorajszej gali KSW 57:

To następny rywal Antuna Racicia w KSW! Polak przed szansą na zgarnięcie pasa!

Będzie to rewanż za pojedynek, do którego doszło w grudniu 2018 roku. Wówczas na gali KSW 46, Racic pokonał Przybysza decyzją sędziów. Od tamtej pory, jeden i drugi toczyli tylko wygrane pojedynki.

Racic wygrywał w klatce KSW z Pawłem Polityło, Damianem Stasiakiem i Bruno Santosem, a Przybysz pokonywał Bogdana Barbu, Lemmy’ego Krusicia i Jakuba Wikłacza, czym zapewnił sobie walkę o pas mistrzowski KSW.

Jak myślicie – kto wygra rewanż między Antunem Raciciem a Sebastianem Przybyszem?

Zobacz także:

Mocne słowa Karola Bedorfa po walce Kity: No niezłe masz te pi*dy…

Karol Bedorf (15-5) postanowił zareagować w mediach społecznościowych po walce wieczoru KSW 57. Doświadczony Michał Kita (20-12-1) stanął przed szansą mistrzowską. Polak musiał uznać wyższość Philipa De Friesa (19-6). Brytyjczyk po raz czwarty udanie obronił tytuł w wadze ciężkiej.

Don Kasjo uważa, że miałby duże szanse z… Mamedem Khalidovem!

Don Kasjo ostatnio zaskakuje! Gwiazda FAME MMA uważa, że miałaby duże szansę w boksie z Mamedem Khalidovem.

Juras zmienia zdanie FAME MMA! Pojawi się na gali?

Łukasz Jurkowski diametralnie zmienił swoje zdanie na temat freakowego projektu. Popularny ”Juras” już niebawem może skorzystać z zaproszenia włodarzy FAME MMA