MMA PLGROMDATo może być hit! Balboa zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC w GROMDZIE?

To może być hit! Balboa zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC w GROMDZIE?

To byłby niewątpliwie mocny skok do góry w wykonaniu organizacji GROMDA. Mariusz Grabowski właściciel federacji walk na gołe pięści wyjawił, że być może Bartłomiejowi Domalikowi ściągnął zawodnika, który ma za sobą przygodę w największej organizacji na świecie.

Balboa

Na ostatniej gali GROMDA poznaliśmy mistrza walk na gołe pięści. Po kapitalnym boju Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn przełamał mocnego Domalika. Warto zaznaczyć, że obaj już raz walczyli. Miało to miejsce na gali HFO w formule K-1. Po całym dystansie ogłoszono remis.

Tym razem nie było mowy o całym dystansie. Nie brakowało zwrotów akcji i wielkich emocji. Kubiszyn ostatecznie w piątej odsłonie przełamał rywala. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Były zawodnik UFC rywalem Domalika?

Tego nie można wykluczyć. Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyjawił, że Bartłomiej Domalik już niebawem może zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC. Co ciekawe organizacja myśli nad zestawienia ”Balboa” kontra… Hector Lombard, lub Norman Parke!

Mamy trofeum, tylko szukamy najlepszych zawodników. Szukamy ich ze swojej federacji. O międzynarodowy pas możemy brać Hectora Lombarda, możemy brać Normana Parke, możemy brać innych. Ale to tylko o pas międzynarodowy

Kubańczyk ma na swoim koncie walki na gołe pięści, w których pokazywał się z efektownej strony kończąc przed czasem chociażby Kendalla Grove. W ostatniej walce na gołe pięści musiał uznać wyższość Lorenzo Hunta. Była też walka w formule bokserskiej w organizacji Oktagon MMA.

Lombard został zauważony w organizacji Bellator, gdzie kończył swoich rywali w brutalny sposób. Kubańczyk zadebiutował w UFC i stoczył tam dwanaście walk i tylko trzy zwyciężył. Warto zaznaczyć, że Hector mierzył się z takimi zawodnikami jak Dan Henderson, Jake Shields czy Nate Marquardt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis