MMA PLwalki na gołe pięściTo mogło skończyć się tragedią! 50-latek brutalnie znokautowany w walce na gołe pięści! [WIDEO]

To mogło skończyć się tragedią! 50-latek brutalnie znokautowany w walce na gołe pięści! [WIDEO]

To zdecydowanie nie był dobry pomysł. Podczas Bare Knuckle Fighting Brasil wystąpi 50-letni zawodnik. Andre Toquinho został brutalnie znokautowany w starciu ze zdecydowanie młodszym rywalem. Warto zaznaczyć, że była to pierwsze reklamowane wydarzenie boksu na gołe pięści na terenie Brazylii. 

Brazylia

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie walki na gołe pięści budzą spore zainteresowanie na całym świecie. W Polsce jest podobnie – gale GROMDY, WOTOE czy The War śledzą z ciekawością kibice w naszym kraju.

Jak daleko szala się przechyli? Wielu kibiców/widzów zadanie sobie pytanie co będzie dalej? Czy organizacje znajdą jeszcze inne zwariowane pomysły na krwawe starcia.

To nie wyglądało dobrze!

Pierwsza gala w Brazylii na gołe pięści kończy się sporymi kontrowersjami, bowiem mogło dojść do tragedii. Na gali wystąpił 50-letni Andre Toquinho, który został brutalnie znokautowany w starciu z dużo młodszym rywalem.

Koniec nastąpił w drugiej odsłonie po straszliwym podbródkowym.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Znamy szczegóły pożegnalnej walki legendarnego Fedora Emelianenko! ”Car” wraca do klatki! Widzieliście?

Czwartego lutego właśnie wtedy odbędzie się pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko (40-6). ”Car” podczas gali Bellator 290 w Kalifornii dostanie szansę na zrewanżowanie się Ryanowi Baderowi (30-7).

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis