MMA PLBoksTo miał być żart! Teraz stał się faktem! Mariusz Wach zawalczy na WOTORE!

To miał być żart! Teraz stał się faktem! Mariusz Wach zawalczy na WOTORE!

To jest duże zaskoczenie! Podczas studia gali WOTORE 5 ogłoszono nowy nabytek organizacji walk na gołe pieści. Swój debiut w organizacji odnotuje utytułowany pięściarz Mariusz Wach. W prima aprilis na profilu organizacji pojawiła się informacja o walce Wacha w WOTORE… teraz jednak nie jest to żaden żart.

Wach

Już niebawem mamy poznać szczegóły debiutu Wacha. Kto będzie przeciwnikiem i czy będzie to już następna gala? Odpowiedzi wkrótce.

”Wiking” w listopadzie 2012 roku stanął przed szansą walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej (pas organizacji IBF, WBO, IBO i WBA). Wach po 12-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Władymirem Kliczko ( 120:107, 120:107, 119:109). Była to pierwsza zawodowa przegrana naszego reprezentanta. Przypomnijmy, że Wach po walce został zdyskwalifikowany za stosowanie zabronionej substancji na osiem miesięcy.

Mariusz nie będzie dobrze wspominał ostatniego czasu, ale były to walki z naprawdę ciekawymi i szanowanymi zawodnikami. Polak nie może narzekać na brak ciekawych ofert. ”Wiking” ostatni pojedynek odnotował w lutym tego roku. Było to starcie w Kanadzie z niepokonanym Arsłanbiekiem Machmudowem. Co ciekawe do czasu skończenia Wach pokazywał się z świetnej strony i zapewnił ciężką przeprawę mocnemu prospektowi. 

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis