MMA PLKSWTo koniec pojedynków Artura Sowińskiego w KSW! ”Kornik” zdradził swoją przyszłość!

To koniec pojedynków Artura Sowińskiego w KSW! ”Kornik” zdradził swoją przyszłość!

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych zdradził, że właśnie zakończyła się jego historia w największej organizacji w naszym kraju. ”Kornik” zdradził jakie pojedynki zamierza toczyć w przyszłości.

Sowiński

35-latek ostatnie trzy pojedynki w KSW przegrał. Były mistrz na punkty musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego i Sebastiana Rajewskiego, a przed czasem przegrał z Donavanem Desmae.

Sowiński ostatni pojedynek odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. ”Kornik” na zasadach K-1 zmierzył się z dużo cięższym Piotrem ”Bubu” Ćwikiem. Sowiński od początku do końca dominował. Ostatecznie Artur po pełnym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Co teraz?

Artur Sowiński (22-14) nie zamierza kończyć. Były mistrz KSW zapewnia, że w tej sytuacji jest gotowy i chętnie będzie toczył starcia z freakowymi zawodnikami.

Ponad 12 lat temu, 18.09.2010 stoczyłem swoją pierwszą walkę w KSW. Federacji która była moim domem od tego czasu. Stoczyłem dla KSW 22 pojedynki, z czego wygrałem połowę, w tym sięgnąłem po tytuł Międzynarodowego Mistrza KSW w kategorii piórkowej. Walczyłem ze znakomitymi zawodnikami i poznałem jeszcze lepszych ludzi. Natomiast wszystko co się zaczyna ma również swój kres. Informuję, że moja przygoda w KSW dobiegła końca. Pragnę podziękować Martinowi Lewandowskiemu i Maćkowi Kawulskiemu za szansę którą mi dali. Przez wszystkie te lata byli zawsze fair w stosunku do mnie. Dziękuję każdej osobie zaangażowanej w produkcję wydarzeń, jesteście świetni! Moje ostatnie walki dla KSW pozostawiały niedosyt u mnie jak i u Was, dlatego podjąłem decyzję aby dalszą część około sportowej kariery spędzić na toczeniu walk z rywalami wykraczającymi poza sportową rywalizację nie zamykając się również na sportowe pojedynki w innych federacjach. Lubię walczyć i chcę nadal to robić. Więc będziecie mieli okazję jeszcze mnie zobaczyć!

Ponad 12 lat temu, 18.09.2010 stoczyłem swoją pierwszą walkę w KSW. Federacji która była moim domem od tego czasu….

Posted by Artur "KORNIK" Sowiński on Friday, November 25, 2022

Zobacz także:

Dereck Chisora uważa, że pokonał Usyka! Ma też mocne przesłanie do hejterów! Co wy na to?

Dereck Chisora (33-12, 23 KO) nie od dziś jest znany z kontrowersyjnych zachowań oraz wypowiedzi. Tym razem również nie zawiódł. Brytyjczyk twierdzi, że był lepszy od Oleksandra Usyka oraz miał mocne przesłanie do hejterów.

Popek przed PRIME 4 szczerze o zmianach w swojej codzienności: Sport ratuje mi życie [WIDEO] Widzieliście?

Popek Monster, czyli popularny muzyk i zawodnik sportów walki przed nadchodzącą wielkimi krokami galą PRIME 4: Królestwo gościł w studio Super Expressu, gdzie spotkał się ze swoim najbliższym przeciwnikiem – Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim oraz dziennikarzem Andrzejem Kostyrą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis