MMA PLKSWTo koniec pewnej ery! Juras i Janisz nie będą już komentować gali KSW!

To koniec pewnej ery! Juras i Janisz nie będą już komentować gali KSW!

Dziś gruchnęła na twitterze informacja, że KSW odchodzi z Polsatu i przejdą na platformę Viaplay. Tę informację można już potwierdzić, gdyż Łukasz Jurkowski na swoim Instagramie poinformował, że to koniec duetu Janisz&Juras. Śmiało można to nazwać końcem pewnej ery KSW.

Samo przejście na platformę Viaplay, zostało dobrze przyjęte przez sympatyków KSW. Wczoraj dostaliśmy informację, że polski gigant planuje dwanaście gal rocznie, więc taka zmiana na pewno im w tym pomoże. Dzisiejszy dzień jest jednym z przełomowych dla rozwoju polskiego MMA. Ogromne zmiany, czy wyjdą na plus? Zobaczymy w niedalekiej przyszłości.

Pożegnanie Łukasza Jurkowskiego!

Dziś gdy gruchnęła informacja na Twitterze o przejściu KSW na platformę Viaplay, czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie. Słowa “Jurasa” można za takie na pewno potraktować. Wspomniał, że dziękuję za kilka lat współpracy. Cała wypowiedź poniżej:

Jako, że coraz głośniej o przejściu KSW z Polsatu do platformy Viaplay czas napisać to oficjalnie.

Janisz&Juras rozstają się z organizacją i nie skomentujemy już najbliższej grudniowej gali. Takie życie. Dziękujemy za tyle lat wspólnej zabawy i życzę powodzenia następnym. Każdego da się zastąpić i za kilka gal przyzwyczaicie się do nowych głosów😉

My pozostajemy przy UFC, FEN, Babilon MMAi wielu innych🎙 Kusi też aby spróbować futbol🤔😉

Koniec legendarnego duetu, koniec pewnej ery. A dla was dzisiejsze informację będą na plus dla rozwoju KSW, czy przeciwnie?

Zobacz także:

Jacek Murański zawiódł się, że nie będzie ciosów na kręgosłup, według Was powinny być?

Już za kilka godzin, dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych freak-fightów w historii Polski. W extra-fighcie Fame MMA 12, Jacek Murański skrzyżuje rękawice z Arkadiuszem Tańculą.

Kolejna konfrontacja! Jak wam się podoba?

Było naprawdę ciekawie – również za sprawą pytań widzów. Mamy następną konfrontację. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis