MMA PLPunch DownTo koniec Brazylijczyków w turnieju PunchdDown 5! Zaleś ciężko nokautuje zawodnika MMA!

To koniec Brazylijczyków w turnieju PunchdDown 5! Zaleś ciężko nokautuje zawodnika MMA!

Dawid Zalewski potwierdza, że nie przypadkowo jest mistrzem dwóch edycji PunchDown. ”Zaleś” nie dość, że twarda szczęka to i atomowe uderzenie.

Zaleś

Zalewski już pierwszym uderzeniem mocno wstrząsnął zawodnikiem MMA. Brazylijczyka liść nie robił większego wrażenie. Drugie uderzenie naszego reprezentanta zakończyło cały pojedynek. Mamy ciężki nokaut!

Dawid Zalewski:

Zalewski znany jest jako mistrz organizacji PunchDown – jest to rywalizacja na liście. ”Zaleś” ostatni start odnotował na trzeciej edycji, gdzie w finale zmierzył się z legendarnym Vasily Kamotsky’m. Po dogrywce lepszy okazał się nasz reprezentant. Zalewski te zwycięstwo okupił dużą opuchlizną twarzy – co zobaczycie na zdjęciu poniżej.

Tiago Cardoso:

Tiago Cardoso (9-4-1) to drugi z brazylijskich zawodników MMA, który spróbuje swoich sił w nowej rywalizacji. 31-latek może popisać się świetnymi warunkami fizycznymi – 200 cm wzrostu. Wojownik z Bauru z dziewięciu zwycięstw aż sześć kończył przed czasem – w tym cztery poprzez uderzenia.

Cardoso w swojej karierze bił się na lokalnych galach w BrazyliiTiago miał szansę skrzyżować rękawice choćby z aktualnym zawodnikiem UFC – Augusto Sakaiem czy Renanem Ferreirą, który z świetnej strony zaprezentował się w turnieju wagi ciężkiej PFL.

Zobacz także:

KSW przygotowało mocne zastępstwo za Bombardiera. Monstrum z Rumunii rywalem Pudziana na KSW 64?

Wydarzenia sprzed gali KSW 59 sprawiły, że Federacja KSW tym razem zdecydowała się na przygotowanie mocnego zastępstwa dla “Bombardiera”, czyli Sergine Ousmane Dia (2-0).

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis