MMA PLFAME MMATo już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO]

To już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO]

To już naprawdę przesada! Piotr Szeliga na insta stories opublikował jedną z prywatnych wiadomości. Była to poważna groźba.

Szeliga

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Od samego początku obaj szukali mocnego uderzenia. Szeliga padł na deski i wydawało się, że jest w dużych opałach. Krzysztof Ferenc zaryzykował i poszedł za ciosem. Szeliga skontrował mocnym uderzeniem – i mamy ciężki nokaut.

Szeliga dostaje groźby!

Przesada to mało powiedziane! Piotr Szeliga na insta stories pokazał jakie dostaje wiadomości. Zawodnik FAME MMA dostaje groźby.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach było gorąco pomiędzy Szeligą, a Gabrielem Al-Sulwim i nie można wykluczyć takiego zestawienia w niedalekiej przyszłości.

Szeliga

Posted by Freak Fight on Friday, January 7, 2022

Zobacz także:

Alan Kwieciński twierdzi, że zarobił więcej od mistrza KSW! Zaskoczeni?

Alanik szykuje się właśnie do walki z Denisem Załęckim na High League 2. Panowie zmierza się 5. lutego w krakowskiej Atlas Arenie.

Big Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! ”Big Jack” jest przekonany, że pokonałby Hasbulle Magomedova. Niskorosły ma jednak świadomość, że ciężko byłoby zorganizować takie starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis