MMA PLFAME MMATo już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO]

To już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO]

To już naprawdę przesada! Piotr Szeliga na insta stories opublikował jedną z prywatnych wiadomości. Była to poważna groźba.

Szeliga ostatni pojedynek odnotował w sobotę na FAME MMA 11 w Gliwicach. Była to druga walka w freakowej organizacji. Szeliga był zmotywowany, ponieważ chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Od samego początku obaj szukali mocnego uderzenia. Szeliga padł na deski i wydawało się, że jest w dużych opałach. Krzysztof Ferenc zaryzykował i poszedł za ciosem. Szeliga skontrował mocnym uderzeniem – i mamy ciężki nokaut.

Szeliga dostaje groźby!

Przesada to mało powiedziane! Piotr Szeliga na insta stories pokazał jakie dostaje wiadomości. Zawodnik FAME MMA dostaje groźby.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach było gorąco pomiędzy Szeligą, a Gabrielem Al-Sulwim i nie można wykluczyć takiego zestawienia w niedalekiej przyszłości.

Szeliga

Posted by Freak Fight on Friday, January 7, 2022

Zobacz także:

Alan Kwieciński twierdzi, że zarobił więcej od mistrza KSW! Zaskoczeni?

Alanik szykuje się właśnie do walki z Denisem Załęckim na High League 2. Panowie zmierza się 5. lutego w krakowskiej Atlas Arenie.

Big Jack o walce z Hasbullą: Dziwnie mi to mówić, ale walka jak z niemowlakiem! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! ”Big Jack” jest przekonany, że pokonałby Hasbulle Magomedova. Niskorosły ma jednak świadomość, że ciężko byłoby zorganizować takie starcie.