MMA PLBoksTo już pewne! Znamy datę następnej walki Mike’a Tysona!

To już pewne! Znamy datę następnej walki Mike’a Tysona!

Legendarny Mike Tyson (50-6, 44 KO) nie zamierza poprzestawać tylko na jednej pokazowej walce. Już w tym momencie wiemy, kiedy 54-latek stoczy swój następny pojedynek.

Do walki Mike Tysona z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). doszło dwudziestego ósmego listopada. Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Znamy datę następnego pojedynku Tysona!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) już dwudziestego dziewiątego maja stoczy swój drugi pokazowy pojedynek. Niewykluczone, że będzie to następne starcie z Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). ”Real Deal” już jakiś czas temu wspominał, że rozmowy trwają.

Mogę powiedzieć, że moja ekipa rozmawia teraz z ekipą Mike’a i czekam na ostateczną decyzję. W tej chwili trwają rozmowy. Ja cały czas do tej walki trenuję. Wiem, że kiedyś to może się wydarzyć, więc chce być gotów.

Do ich pierwszej walki doszło w listopadzie 1996 roku. Tyson niesiony ośmioma zwycięstwami z rzędu dostał następny duży pojedynek. Mike w MGM Grand Garden na początku jedenastej odsłony musiał uznać wyższość rodaka.

Do rewanżu doszło rok później. Tyson został zdyskwalifikowany – obrazek ten wszyscy zapamiętali na zawsze.. Mike był znany z kontrowersyjnych wybryków, ale czegoś takiego mało kto się spodziewał – Tyson odgryzł ucho Holyfielda.

Zobacz także:

Ogromna waga Bombardiera przed KSW 59! “Pudzian” musi przygotować siłę jak w strongmanach?

Ogromna waga Bombardiera przed nadchodzącą galą KSW 59, gdzie zmierzy się z legendą polskiego sportu – Mariuszem Pudzianowskim. Senegalczyk w rozmowie z polsatsport.pl przekazał, jaką liczbę obecnie pokazuje waga, kiedy ten na niej stanie!

KSW: Martyn Ford zaprezentował swoje umiejętności bokserskie! Zaskoczeni?

Martyn Ford już w pierwszej połowie 2021 roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Brytyjczyk tym razem w mediach społecznościowych wstawił filmik, w którym prezentuje swoje umiejętności bokserskie.