MMA PLMMA-VIPTo już pewne! Wiemy w jakiej organizacji i formule zawalczy trener Bonusa BGC!

To już pewne! Wiemy w jakiej organizacji i formule zawalczy trener Bonusa BGC!

Eryk Bręczewski na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Trener ”Bonusa BGC” zdradził w jakiej formule i organizacji go zobaczymy. Eryk jest podekscytowany nadchodzącą walką.

Eryk

O Eryku nie tak dawno było bardzo głośno. Tym razem to ”Ferrari” został zaczepiony i spoliczkowany. Roślik nie zamierzał być dłużny i od razu wszedł w bijatykę. Po jednym z ciosów Bręczewski padł na ziemię. Do wszystkie doszło po ceremonii ważenia przed galą High League 1.

Bręczewski zawalczy w MMA!

To już pewne! Eryk Bręczewski w mediach społecznościowych zdradził, że szykuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Trener ”Bonusa BGC” swoją pierwszą walkę stoczy w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP.

Nie jest to zaskoczenie, bo przecież pojawił się na konferencji prasowej promującą 3-edycję. Eryk musiał odmówić, bo nie byłby gotowy na termin nadchodzącej gali.

Niewykluczone, że przeciwnikiem Eryka będzie Rafał ”Antykonfident” Podejma. Rafał z świetnej strony zaprezentował się w walce wieczoru MMA VIP 2 w Częstochowie. ”Antykonfident” w drugiej odsłonie poddał dużo cięższego Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego.

Zobacz także:

UFC 267: Prochazka gotowy wejść w zastępstwo! Czech okłada drzewo niczym JCVD! [WIDEO] Widzieliście?

Jiri Prochazka (28-3-1) jest w dobrej formie i zapewnia, że będzie gotowy wejść w zastępstwo na gali UFC 267. Mowa o walce wieczoru gali w Abu Dhabi, gdzie Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa wagi półciężkiej. Polak trzydziestego października zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

Taxi Złotówa prezentuje “taxi drivera”: To cios, którym pokonam Pudziana – tego podrabianego i tego prawdziwego! Co wy na to?

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień to nowa gwiazda nie tylko MMA, ale i pro wrestlingu. Youtuber i taksówkarz, który na rozkładzie ma samą elitę freaków (Najmana, Bonusa BGC i Lwa Kaźmierczuka) zaprezentował cios, który nazwał “taxi driverem” i którym ma pokonać nawet… Mariusza Pudzianowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis