MMA PLKSWTo już pewne! Wiemy jakie operacje czekają Mameda Khalidova!

To już pewne! Wiemy jakie operacje czekają Mameda Khalidova!

Mamed Khalidov (35-8-2) co najważniejsze czuje się dobrze! Gwiazdę KSW czekają operacje po ostatniej przegranej przez nokaut z Roberto Soldiciem (20-3).

Khalidov

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Tak to wyglądało:

To już pewne!

Wiemy już jakie operacje czekają Mameda Khalidova (35-8-2) po sobotniej walce z Roberto Soldiciem (20-3) w Gliwicach.

Mamed czuje się dobrze. Leży w klinice i czeka na jutrzejszą operację (zapadnięty oczodół i złamany nos). Co ciekawe, po walce nie stwierdzono nawet wstrząśnienia mózgu. „Michał słyszałem doping ludzi nawet po KO, to niesamowite wsparcie. Ci ludzie są ze mną i będą do końca”.

Mamed o operacji: „Ale wiesz co, w końcu wyprostują mi nos” Bo w każdej sytuacji, powinno się szukać pozytywnych stron 

Zobacz także:

Kolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true! Widzieliście?

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Marcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face! Co wy na to?

Wczorajsza gala KSW 65 przyciągnęła do Areny Gliwice wielu znanych ludzi. Na wydarzeniu pojawili się utytułowani sportowcy, influencerzy czy też byli zawodnicy organizacji KSW. Duże wrażenie wśród kibiców wywołała obecność na gali Marcina Najmana. Właściciel federacji MMA-VIP zajmował miejsce blisko klatki, gdzie w przerwie między walkami, odbyło się face to face z przyszłym rywalem “El Testosterona” – Miśkiem z Nadarzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis