MMA PLAdam KownackiTo już pewne! Adam Kownacki dostanie natychmiastowy rewanż!

To już pewne! Adam Kownacki dostanie natychmiastowy rewanż!

Foto: Adam Kownacki facebook

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) do ringu wraca w pierwszej połowie 2021 roku. Najpierw fińskie media, a teraz Mike Coppinger za pomocą twittera zdradził, że nasz reprezentant stanie przed natychmiastowym rewanżem z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

Do ich pierwszego starcia doszło siódmego marca w Brooklynie. Co ważne do czwartej rundy Kownacki wygrywał na kartach punktowych. Wystarczy chwila nieuwagi i mamy po wszystkim.. Tak było w przypadku ”Babyface”, dla którego była to pierwsza zawodowa przegrana.

Trzeba przyznać, że jest/była to duża niespodzianka. Tuż przed walką eksperci jak i kibice byli przekonani, że wojownik z Finlandii nie jest w stanie zagrozić Kownackiemu.

Skróty z pojedynku Kownacki-Helenius możecie zobaczyć poniżej:

Adam Kownacki wraca na rewanż!

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) nie może dobrze wspominać 2020 roku. Pięściarz pochodzący z Łomży stoczył tylko jedną walkę. Była to bolesna pierwsza zawodowa przegrana.

Przypomnijmy, że Kownacki był już wysoko w rankingu, a w przeszłości mówiło się nawet o propozycji zastępstwa Jarrella Millera w starciu o pasy z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Adam w tamtym momencie postanowił odmówić.

Rewanż Kownacki-Helenius pokaże ponownie stacja FOX.

Dlaczego kibice i eksperci byli przekonani co do zwycięstwa Kownackiego? Choćby przez fakt jak Helenius i Kownacki wyglądali na tle Geralda Washingtona. Polak błyskawicznie odprawił Amerykanina. W przypadku Heleniusa była to przegrana przez ciężki nokaut w 8 rundzie. Tym samym nie pierwszy raz potwierdzają się słowa ”walka walce nierówna”.

Zobacz także:

Marcin Gortat w MMA? To możliwe!

Marcin Gortat w MMA? Wymowny wpis koszykarza w mediach społecznościowych. Sami zobaczcie

Ford zdradza kiedy zadebiutuje w KSW! Czekacie?

Na ten debiut czeka wielu fanów. Martyn Ford w mediach społecznościowych zdradził kiedy zadebiutuje w organizacji KSW