MMA PLBoksTo już pewne! 53-letni Riddick Bowe postanowił, że wróci na ring!

To już pewne! 53-letni Riddick Bowe postanowił, że wróci na ring!

To już pewne! Riddick Bowe (43-1, 33 KO) będzie następnym wielkim pięściarzem, który wróci na ring. Riddick zdecydował się na to w wieku 53-lat.

Amerykanin w 1996 roku stoczył dwa pamiętne boje z naszym reprezentantem Andrzejem Gołotą, które zostaną zapamiętane na zawsze! Gołota był bardzo blisko sprawienia sensacji i znokautowania faworyzowanego Bowe. Oba scenariusze były podobne w tych walkach, ale zawsze kończyło się kontrowersjami i dużym zamieszaniem.

Gołota parokrotnie bił ciosy w krocze za co został zdyskwalifikowany. Przypominamy choćby o aferze jaka rozpętała się po pierwszej walce Gołota-Bowe!

Będzie powrót następnego wielkiego pięściarza!

Riddick Bowe (43-1, 33 KO) związał się z grupą Celebrity Boxing i do jego powrotu dojdzie dwudziestego trzeciego października w Miami. Już niebawem poznamy przeciwnika Riddicka.

Przypomnijmy, że Amerykanin nie tak dawno wspominał, że chętnie skrzyżuje rękawice z Mike Tysonem (50-6, 44 KO).

Chcę wrócić, to doskonały moment. Jestem podekscytowany możliwością takiego powrotu i mogę potwierdzić oficjalnie, że znów zawalczę. Jestem na drodze powrotnej (..) Mógłbym zawalczyć z Mike’em Tysonem gdziekolwiek i w każdej chwili, nie zamierzam jednak wyzywać go do walki. To on musi skontaktować się ze mną.

”Big Daddy” ostatnie starcie odnotował w grudniu 2008 roku. Riddick stoczył pierwszą walkę poza Stanami Zjednoczonymi. Bowe w Niemczech po ośmiu rundach pokonał zawodnika publiczności Gane Pukalla.

Całą walkę zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

MMA VIP 2: Powstają zamieszki po zakontraktowaniu Don Vasyla? Marcin Najman apeluje!

Jak widać taki transfer wzbudził wielkie emocje! Marcin Najman w mediach społecznościowych ogłosił, że Kazimierz Doliński został nowym nabytkiem MMA VIP. Po tej informacji miało dojść do zamieszek!

Justyna Haba wstrzymuje karierę! “Teraz chcę zająć się innymi rzeczami!” Zaskoczeni?

W ostatnich dniach Justyna Haba poinformowała fanów, że kończy przygodę z mieszanymi sztukami walki. Zawodniczka KSW argumentowała swoją decyzję brakiem czasu na inne czynności. Dzisiaj w programie Oktagon Live – rozwinęła nieco swoją myśl o tej całej sytuacji. “Teraz chcę się zająć innymi rzeczami!” – powiedziała zawodniczka.