MMA PLBoksTo już dziś rewanż w wadze ciężkiej! Whyte i Powietkin gotowi na wojnę w ringu!

To już dziś rewanż w wadze ciężkiej! Whyte i Powietkin gotowi na wojnę w ringu!

Już dzisiaj w Gibraltarze dojdzie do wyczekiwanego rewanżu w wadze ciężkiej. Dillian Whyte (27-2, 18 KO) po raz drugi skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Aleksandrem Powietkinem (36-2-1, 25 KO). Warto zaznaczyć, że Brytyjczyk mimo przegranej przez nokaut dalej pozostaje faworytem bukmacherów.

Do ich wyczekiwanej walki doszło dwudziestego drugiego sierpnia w Anglii. Od samego początku mieliśmy znakomite tempo oraz mordercze uderzenia. Powietkin wchodził w mocne serie, a Dillian czekał na kontry. W czwartej odsłonie Aleksandr dwukrotnie leżał na deskach. Rosjanin przetrwał ciężki moment, aby w następnej odsłonie wszystkim opadły szczęki! Sami zobaczcie jak to wyglądało w materiale poniżej.

Już dziś wojna w wadze ciężkiej!

Na ten pojedynek kibice czekają. Już dziś dojdzie do drugiego starcia pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (36-2-1, 25 KO), a Dillianem Whytem (27-2, 18 KO). Warto zaznaczyć, że do ich rewanżu miało dojść już wcześniej, lecz Rosjanin był zakażony koronawirusem.

Whyte podgrzewał atmosferę twierdząc, że jego rywal udawał i nie był wcale chory.

On nie miał żadnego koronawirusa, chciał mieć tylko więcej czasu na przygotowania. Nie da się tak z dnia na dzień wyleczyć się z koronawirusa, to było jakieś cudowne ozdrowienie. Ale taki już jest boks i jestem przyzwyczajony do różnych sztuczek. Powietkin jak na kogoś po Covid wygląda na zdjęciach za dobrze, lepiej niż wcześniej wyglądał.

Czy Rosjanin ponownie sprawi niespodziankę? Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na platformie streamingowej DAZN. Koszt za cały miesiąc wynosi 8 zł.

Wideo z całej ceremonii ważenia poniżej:

Zobacz także:

FEN idzie we freaki! Widzieliście nowy transfer?

Organizacja FEN idzie we freaki! Mające miano drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju – Fight Exclusive Night na swoją kolejną galę szykuje nie lada gratkę dla fanów okołosportowych emocji!

Elite Fighters: W walce o pas influenserki z… prawie 240 tysiącami obserwujących! Co wy na to?

Zaczynamy otrzymywać coraz więcej informacji o organizacji Elite Fighters, która niedługo zadebiutuje na polskim rynku mieszanych sztuk walki. Impreza ma przykuwać uwagę kibiców, bowiem w rozpisce znajdują się kolejni instagramowi influenserzy!