MMA PLFAME MMA”To już czas!” – zobacz zapowiedź najbliższej gali FAME MMA 19! [WIDEO]

”To już czas!” – zobacz zapowiedź najbliższej gali FAME MMA 19! [WIDEO]

Fani FAME pokochali zapowiedzi kolejnych gal największej w Europie federacji freak fight. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube właśnie pojawił się trailer największego wydarzenia tego lata w polskim internecie.Nadchodzi FAME 19Największe wydarzenie tego lata w polskich freak fightach zbliża się wielkimi krokami.

Fame

Gala odbędzie się już 2 września w krakowskiej Tauron Arenie – bilety do nabycia na platformie www.famemma.tv. Jak zwykle przed galą organizatorzy przygotowali wyjątkową zapowiedź video. Główne role w trailerze odgrywają zawodniczki i zawodnicy, którzy podczas najbliższej gali będą mieli okazję wyjaśnić w oktagonie wszystkie kwestie sprawy, jakimi żyje w ostatnim czasie polski internet.

ZOBACZ VIDEO:

Start sprzedaży PPV

Równocześnie z premierą trailera, wystartowała sprzedaż licencji PPV, które umożliwiają dostęp do oglądania transmisji live z FAME 19. Licencje oraz bilety na wydarzenie można nabyć na stronie: www.famemma.tv

Wyczekiwane zestawienia

Włodarze federacji przygotowali kartę walk, która wywołuje wielkie emocje. FAME 19 to gala pełna oczekiwanych rewanżów, głośnych debiutów oraz elektryzujących konfliktów. W walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Tańcula oraz Amadeusz “Ferrari” Roślik. Panowie od dłuższego czasu wchodzą ze sobą w ostrą polemikę i nie szczędzą słów krytyki względem siebie. Fani jednego i drugiego zawodnika wyczekują ich walki w ogromnym napięciu. W pierwszym co-main evencie wystąpi absolutna gwiazda polskiego Twitcha, Marcin “Xayoo” Majkut. Jego rywalem będzie wschodząca również zyskujący na popularności streamer, Franciszek “Franio” Rusiecki.

Głośne rewanże

W trakcie gali dojdzie do trzech pojedynków rewanżowych. W drugim co-main evencie popularny raper Alberto zmierzy się z Pawłem “Księżniczką” Tyburskim. W pierwszym starciu lepszy okazał się Paweł, który wygrał przez nokaut. 

Okazję do rewanżu otrzyma również Marcin “PolishZombie” Wrzosek. Były mistrz KSW swój ostatni pojedynek w FAME stoczył z Piotrem “Szelim” Szeligą. Wrzosek przegrał walkę po tym jak upadł na wyprostowaną rękę i doznał poważnej kontuzji. 

Kolejnym rewanżem będzie walka pięściarza, Tomasza “Zadymy” Gromadzkiego z Piotrem “Tybori” Tyburskim. Zawodnicy stoczyli piękny i emocjonujący pojedynek podczas gali FAME FRIDAY ARENA 1. Sędziowie wtedy orzekli remis. Fani FAME już w pierwszych komentarzach po tamtej walce sugerowali, że ten rewanż musi się odbyć. 

FAME 19 – KARTA WALK

walka wieczoru

  • Amadeusz Ferrari Roślik – Arkadiusz Tańcula

co-main event #1

  • Marcin Xayoo Majkut – Franciszek Rusiecki (K-1, małe rękawice) 

co-main event #2

  • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski (K-1, małe rękawice)
  • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś  (boks, małe rękawice)
  • Sebastian Fabijański vs Marcin “Filipek” Marcinek (K-1, małe rękawice)
  • Piotr “Tybori” Tyburski vs Tomasz “Zadyma” Gromadzki  
  • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr “Szeli” Szeliga ( K-1, małe rękawice)
  • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz

karta wstępna:

  • Dominika Rybak vs Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk
  • Natan “Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz “Hejter” Słoński (K-1, małe rękawice)
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis