MMA PLUFCPiękne zachowanie! Zawodnik UFC pomaga niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym! [WIDEO]

Piękne zachowanie! Zawodnik UFC pomaga niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym! [WIDEO]

Makhmud Muradov (24-6) nie ma w ostatnim czasie szczęścia! ”Mach” w tym roku miał już parokrotnie wejść do klatki UFC, ale pojedynek był przekładany, lub odwoływany w ostatniej chwili.

Tak było w przypadku gali pod koniec października. Wstępnie reprezentant z Uzbekistanu miał zmierzyć się z Krzysztofem Jotko (22-4), który doznał kontuzji. Było zastępstwo, lecz pojedynek nie doszedł do skutku! Dlaczego? Pozytywny wynik na koronawirusa zmienia wszystko..

Piękne zachowanie Muradova!

Kiedy Makhmud Muradov (24-6) jest w ojczyźnie nie odwiedza tylko swoich bliskich.. Zawodnik UFC wspiera i pomaga dla niepełnosprawnych dzieci oraz dorosłych. To jest piękne zachowanie i godne naśladowania!  

Osoby, które od dawna śledzą moje poczynania, doskonale wiedzą, że po przyjeździe do mojego rodzinnego miasta najpierw odwiedzam bliskich, a potem instytucje dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. To moja rodzina, jak również każdy z was. Ty i ja możemy wybrać, jak i gdzie mieszkać, w co się ubrać i dokąd iść jutro. Ale to są ludzie, którzy często nie mają takiej możliwości i to oni potrzebują naszego wsparcia. Jestem wdzięczny Wszechmocnemu za to, co mam i oczywiście za możliwość pomagania innym. Doceń to, co masz i nigdy nie zapominaj, że każdy z nas jest zdolny do czynienia dobra.

Muradov ostatnią walkę odnotował w grudniu w Stanach Zjednoczonych. Podczas UFC on ESPN 7 pokazał się ze znakomitej strony. Pełna dominacja, a 51-sekund przed końcem walki ciężki nokaut w starciu z Trevorem Smithem, którego spokojnie możemy już nazywać weteranem UFC. Zwycięstwo nad Amerykaninem zostało nagrodzone dodatkowo bonusem.

Zobacz także:

Najman odpowiada na słowa Salety! Jak to oceniacie?

Marcin Najman postanowił szybko odpowiedzieć na słowa Przemysława Salety. Chodzi oczywiście o pas, który jest w gablocie częstochowianina

Jest dokładne wideo z awantury Najman-Don Kasjo! Jesteście w jeszcze większym szoku?

To nie powinno się wydarzyć! Jest wideo z sobotniej awantury w Łodzi. Sami zobaczcie