MMA PLBoksTo jest niesamowite! Pięściarz ma już 51-lat, a dalej toczy dobre pojedynki!

To jest niesamowite! Pięściarz ma już 51-lat, a dalej toczy dobre pojedynki!

Firat Arslan (50-9-3, 35 KO) to jest niesamowita postać! Pięściarz reprezentujący Niemcy stoczył już ponad 60-pojedynków. Arslan ma za sobą kolejną niezłą walkę, którą odnotował w sobotę.

Arslan

51-latek to przede wszystkim były zawodowy mistrz świata organizacji WBA w kategorii junior ciężkiej. Arslan pokonał wtedy jednogłośną decyzją sędziów – Virgila Hilla. Firat głównie swoje walki toczył na terenie Niemiec. Pięściarz pochodzenia tureckiego zostanie na zawsze zapamiętany z świetnych pojedynków z Marco Huckiem czy Yoanem Pablo Hernandezem.

Dalej w formie!

Mimo 51-lat Firat Arslan (50-9-3, 35 KO) dalej pozostaje w świetnej formie. Pięściarz pochodzący z Turcji w sobotę stoczył trzeci pojedynek w tym roku. Arslan w czwartej odsłonie zastopował Alejandro Berrio (39-10, 33 KO). Była to walka wieczoru gali w Kolonii.

Walkę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Widzieliście?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Romanowski o starciu w FAME MMA: Nie mógłbym przy takich ludziach wychodzić do walki! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (14-8) szykuje się właśnie do swojej czwartej walki w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnej walce w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis