MMA PLElite FightersTo jest dopiero tempo! Mateusz Murański w wakacje stoczy dwie walki!

To jest dopiero tempo! Mateusz Murański w wakacje stoczy dwie walki!

Mateusz Murański nie zwalnia tempa! ”Muran” jeszcze w te wakacje zamierza stoczyć dwa pojedynki. Aktor znany z serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” najbliższe starcie stoczy trzydziestego pierwszego lipca.

Będzie to walka wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. Murański zmierzy się z dużo cięższym – Norbertem ”Warszawskim Dresikiem” Janeckim. Warto wspomnieć, że Dresik jest otwarty na starcie z dwoma Murańskimi podczas jednej gali.

Najlepsze momenty z konferencji prasowej poniżej:

Szalone tempo Murańskiego!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że jeszcze w te wakacje stoczy dwa pojedynki w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że jest to szalone tempo.

A i mogę jeszcze Ci zdradzić, że jeszcze w te wakacje stoczę jedną walkę. Nie mogę powiedzieć gdzie… W organizacji, która już istnieje. W te wakacje jeszcze jedną walkę stoczę, niestety mogę Ci powiedzieć to za ucho poza kamerami. 

Zaczęło się od startu na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie do wyjaśnienia miał konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Walka zagwarantowała dużo emocji! Murański w krótkim odstępie czasu dość niespodziewanie wystąpił na gali Fight Exclusive Night. ”Muran” jednogłośną decyzją sędziów pokonał ”Epic Cheat Meala”. 

Zobacz także:

Zadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO] Widzieliście?

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed galą Elite Fighters 1. Na konferencji tej miała miejsce zadyma, w której w głównej roli ponownie wystąpili Murańscy (ojciec – Jacek i syn – Mateusz), robiący ostatnio sporo szumu w polskim MMA.

Żurom odpowiada i proponuje walkę Misiek z Nadarzyna kontra Antykonfident! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski pojawił się w piątek na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Misiek z Nadarzyna w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się na temat walki Andrzeja Żuromskiego z Antykonfidentem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź.