MMA PLBoksTo jest dopiero promocja na wesoło! Starcie Usyk vs Chisora na żywo w TVP Sport! [WIDEO]

To jest dopiero promocja na wesoło! Starcie Usyk vs Chisora na żywo w TVP Sport! [WIDEO]

Już trzydziestego pierwszego października w Wielkiej Brytanii dojdzie do wyczekiwanego starcia w kategorii ciężkiej. Niepokonany Oleksandr Usyk (17-0, 13 KO) stanie przed dużym wyzwaniem jakim niewątpliwie będzie mocno bijący Dereck Chisora (32-9, 23 KO).

O ich starciu mówi się od dłuższego czasu, ale plany Eddie’go Hearna pokrzyżował koronawirus. W przygotowaniach Brytyjczyka miał pomóc nasz reprezentant Artur Szpilka (24-4, 16 KO). Wojownik z Wieliczki musiał zrezygnować z powodu kwarantanny jaką trzeba przebyć po przyjeździe do Anglii.

Promocja na wesoło!

Już na papierze zapowiadają się wielkie emocje. Ukrainiec stanie przed dużym testem. Dowiem się czy będzie mógł rywalizować z czołówką i czy ciężkie ciosy nie okażą się w jego przypadku zmorą.

Usyk swoją ostatnią obronę pasów zaliczył w Manchesterze, gdy w ósmej rundzie efektownie znokautował Tony Bellew. 33-latek postanowił, że spróbuje swoich sił w kategorii ciężkiej. Do debiutu doszło w październiku poprzedniego roku. Usyk w Chicago przed czasem odprawił Chazza Witherspoona.

Brytyjczyk stanął przed kolejną wielką szansą. Derek w rewanżu z Dillianem Whytem pokazała się z naprawdę świetnej strony. Jak to w wadze ciężkiej wystarczy jeden cios w punkt. Whyte to potwierdził wygrywając przez nokaut w 11 rundzie. Derek nie zamierza się załamywać i czeka na następną okazję. Chisora ma aktualnie passę trzech wygranych z rzędu. Przed czasem pokonał Artura Szpilkę i w ostatniej walce Davida Price’a.

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Khalidov po wielkim zwycięstwie! Kto następny?

Tylko dla was coś specjalnego. Dłuższy wywiad z nowym/starym mistrzem, który zachwycił w sobotni wieczór w Łodzi

Ariel Helwani komentuje zwycięstwo Mameda! Zaskoczeni, że również zagranicą bardzo docenia się naszego championa?

Ariel Helwani uznany dziennikarz skomentował sobotnie zwycięstwo Mameda Khalidova. Olsztynianin ponownie został mistrzem KSW w wadze średniej