MMA PLJoanna Jędrzejczyk“To eliminator do walki o pas” – Dana White o walce Zhang vs Jędrzejczyk 2 na UFC 275

“To eliminator do walki o pas” – Dana White o walce Zhang vs Jędrzejczyk 2 na UFC 275

Skoro prezes UFC Dana White tak mówi, to wcale tak być nie musi. Ale bardzo byśmy chcieli, żeby akurat te słowa szefa amerykańskiego giganta okazały się prawdą. Chodzi bowiem o to, że nadchodząca walka Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk 2 ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski UFC!

Zhang vs Jędrzejczyk 2

Chińsko-polski rewanż w kobiecym MMA odbędzie się już w najbliższą sobotę 11 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze. Starcie z udziałem legendarnej Polki jest jedną z trzech najważniejszych walk zbliżającej się imprezy.

Dana White o walce Zhang vs Jędrzejczyk 2 na UFC 275

Zdaniem szefa UFC, zwyciężczyni starcia Zhang vs Jędrzejczyk 2 otrzyma szansę walki o tytuł mistrzowski amerykańskiego giganta:

“Zdecydowanie jest to eliminator. Którakolwiek wygra tę walkę to z pewnością będzie walczyć o pas mistrzowski z Carlą Esparzą.” – przyznał.

Dzisiaj to właśnie Carla Esparza jest mistrzynią wagi słomkowej UFC. Historia zatem zatoczyła koło, bowiem Amerykanka była pierwszą mistrzynią tej dywizji w jej historii. W pierwszej obronie tytułu jednak go utraciła po laniu, jakie zaserwowałą jej w Joanna Jędrzejczyk.

Polka tamtą walką zbudowała swoją pozycję w organizacji UFC, która do dzisiaj jest stabilna i mocna.

A Wy jak typujecie walkę Weili Zhang vs Joanna Jędrzejczyk 2?

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis