MMA PLHighleagueTo dlatego przerwano galę High League 3! Mamy filmiki z trybun oraz komentarz redaktorów MMA.PL obecnych w Ergo Arenie

To dlatego przerwano galę High League 3! Mamy filmiki z trybun oraz komentarz redaktorów MMA.PL obecnych w Ergo Arenie

Wiemy już dlaczego przerwano galę High League 3 tuż przed najgłośniejszą jej walką, a mianowicie przed starciem Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn. Tuż po ogłoszeniu złej dla fanów wiadomości, media obiegła informacja o awanturze z udziałem pseudokibiców.

High League 3

Teraz mamy szerszy obraz tej sytuacji, który nakreślili redaktorzy MMA.PL Adam Lewicki i Michał Cichy, obecni w Ergo Arenie podczas tej gali.

To dlatego przerwano galę High League 3!

Gorąco było oczywiście ze względu na obecność Denisa Załęckiego i jego wsparcia z Elany Toruń, którzy mieli spiąć się na trybunach z pseudokibicami Lechii Gdańsk.

Sympatycy tych dwóch klubów piłkarskich w Polsce mówiąc grzecznie – nie przepadają za sobą.

W sieci pojawiły się shoty z zadymy, która rozpętała się na trybunach trójmiejskiej areny:

Sytuację z przerwaniem gali High League 3 opisali także redaktorzy MMA.PL. Michał Cichy i Adam Lewicki opowiadają jak ta sytuacja wyglądała z zewnątrz Ergo Areny. Podobno już przed walką z Don Diego, Denis Załęcki miał mieć spore nieprzyjemności z ludźmi wrogo do niego nastawionymi.

Sytuację przy użyciu gazu pieprzowego starała się opanować policja.

Sprawdźcie sami co do powiedzenia na ten temat mają nasi redaktorzy:

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis