MMA PLKSWTo byłby mocny transfer! Były zawodnik UFC czeka na propozycję z KSW!

To byłby mocny transfer! Były zawodnik UFC czeka na propozycję z KSW!

Alexey Kunchenko (20-2) dalej pozostaje wolnym zawodnikiem! Rosjanin zdradził, że dostał sporo propozycji, lecz nie był z nich zadowolony. ”Wolverine” jest otwarty i czeka na ofertę ze strony KSW.

Zwolnienie 36-latka z UFC było dość zaskakujące. Kunchenko ostatnie dwie walki przegrał z Gilbertem Burnsem i Elizeu Zaleskim. Ostatni wspomniany pojedynek to mocno dyskusyjna decyzja sędziów.

Kunchenko w UFC zadebiutował we wrześniu 2018 roku. Start miał świetny, bo jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana – Thiago Alvesa oraz Yushina Okami.

Kunchenko: Dużo słyszałem o polskiej organizacji!

Alexey Kunchenko (20-2) w rozmowie z portalem mmafist.pl zdradził, że czeka na ciekawe propozycję. Mowa o organizacji KSW, o której Rosjanin słyszał już jakiś czas temu.

Są propozycje z różnych organizacji, ale póki co nie jestem zadowolony i jestem wolnym zawodnikiem (…) Dużo słyszałem o polskiej organizacji, ale jej nie śledzę i znam bardzo niewielu zawodników, jeśli jednak będzie dobra oferta, to będę walczył z ich mistrzem.

Kunchenko to były mistrz organizacji M-1 Global. 36-latek ze swoich dwudziestu zwycięstw aż czternaście kończył przed czasem. Rosjanin do UFC trafił niepokonany z rekordem (18-0).

Zobaczcie Kunchenko w akcji:

Zobacz także:

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską

Tyson chce rewanżu z Kubiszynem! Co wy na to?

Krystian Kuźma ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. ”Tyson” podkreśla, że jest to dla niego sprawa honoru