MMA PLUFC“To będzie zupełnie inny pojedynek” – Tomasz Narkun o walce Jan Błachowicz vs. Corey Anderson 2

“To będzie zupełnie inny pojedynek” – Tomasz Narkun o walce Jan Błachowicz vs. Corey Anderson 2

Foto: Sep 5, 2015; Las Vegas, NV, USA; Corey Anderson (blue gloves) and Jan Blachowicz (red gloves) during their light heavyweight bout at UFC 191 at MGM Grand Garden Arena. Mandatory Credit: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Zupełnie innego pojedynku w rewanżu między Janem Błachowiczem (25-8) a Coreyem Andersonem (13-4) spodziewa się gwiazdor Federacji KSW i czołowy zawodnik wagi półciężkiej w Polsce Tomasz Narkun.

“Żyrafa” w rozmowie z portalem polsatsport.pl przedstawił swoją wizję zbliżającego się wielkimi krokami rewanżu, który zwycięzcy może dać szansę walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Walka Anderson vs. Błachowicz 2 będzie starciem wieczoru gali UFC on ESPN+ 25, która w najbliższą sobotę dobędzie się w Rio Rancho.

Co na temat tego pojedynku mówi Tomasz Narkun?

“Na pewno ten bagaż doświadczeń, który posiada Janek, okaże się pomocny. To już kolejna walka w tym roku kalendarzowym, walczy regularnie z dobrym skutkiem. Janek wygląda na bardzo zdeterminowanego i jest naprawdę głodny tej wygranej. Pamiętajmy, że to walka rewanżowa, a to zawsze wiąże się z dodatkowymi emocjami. To będzie zupełnie inny pojedynek. Teraz to Janek narzuci swój styl, ruszy pierwszy i będzie dyktował warunki. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się przynajmniej tak dobrze jak w walce z Lukiem Rockholdem.”

Cała rozmowa portalu polsatsport.pl z Tomaszem Narkunem do sprawdzenia -> TUTAJ.