MMA PLFAME MMATo będzie wielki debiut w FAME MMA! Potencjalny rywal gwarancją hitu!

To będzie wielki debiut w FAME MMA! Potencjalny rywal gwarancją hitu!

Gala Fame 12 dobiegła końca. Wydarzenie przyniosło ogrom emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Nie odbyło się również bez kontrowersji, które wywołał Marcin Wrzosek nie zgadzając się z werdyktem sędziów. W walce Jacka Murańskiego i Arka Tańculi też nie odbyło się bez kontrowersji. To wszystko przyćmiło nowy angaż federacji, którym jest Daniel Majewski.

Daniel Majewski może to nie być wszystkim znana osoba. Najgłośniejsze momenty w swojej internetowej działalności ma chyba za sobą. Miał on spięcie z Parisem Platynovem, czy dobrze nam znanym Sylwestrem Wardęgą. Majewski nie jest za osobę powszechnie lubianą w środowisku internetowym.

Kto następnym rywalem?

Daniel Majewski wchodząc do oktagonu na wczorajszej gali wyzwał do walki jedną z wyżej wspomnianych osób – Parisa Platynova. Ta walka na pewno by zrobiła ogromne liczby, bo tak jak wspomniałem Panowie mieli głośny konflikt przed laty. Paris jednak szybko ukrócił zapędy Daniela i odpowiedział, że nie da mu zarobić i mogą zrobić sparing, ale nie zawalczyć.

Zobacz także:

Mateusz zabrał głos po walce ojca, widzieliście?

Jacek Murański przegrał pojedynek z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację w 4 rundzie. Poza Jackiem, niezadowolony z werdyktu jest również Mateusz – który uważa, że ta walka powinna być dokończona.

Jacek Murański ugryzł rywala! Co o tym sądzicie?

To była prawdziwa walka wieczoru gali FAME 12 , to był prawdziwy Extra Fight.