MMA PLArchiwumARES FCTo będzie wielka noc Polaków? Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak w walkach o pas na ARES 11

To będzie wielka noc Polaków? Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak w walkach o pas na ARES 11

20 stycznia 2023 – tę datę trzeba zapisać w swoich terminarzach, bowiem szykuje się wielka noc dla Polaków! Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak stoczą bowiem walki o pasy mistrzowskie na gali ARES 11.

Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak

Informacja ta jest już oficjalna, a plakat promujący wydarzenie hula w mediach społecznościowych:

Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak w walkach o pas na ARES 11

Rafał Haratyk wygrał trzy ostatnie pojedynki. Wszystkie stoczył pod banderą organizacji ACA. Teraz czeka go debiut w szeregach nowego pracodawcy – organizacji ARES Fighting Championship. I będzie to debiut od razu w walce o tytuł mistrzowski wagi średniej. Polak 23 stycznia podejmie Abdoula Abdouraguimova, który może pochwalić się serią pięciu wiktorii z rzędu i rekordem w zawodowym MMA w postaci 15 zwycięstw i zaledwie 1 porażki.

Ewelina Woźniak natomiast wystąpi w co-main evencie gali ARES 11. Polka zwana “The Mad Queen” skrzyżuje rękawice z aktualną mistrzynią wagi muszej Ivaną Siric Petrovic. Reprezentująca Norwegię zawodniczka jest niepokonana w zawodowych startach legitymując się rekordem 5-0. Polka natomiast po wpadce w walce z Marią Silvą, w której poniosła pierwszą porażkę w karierze, już w następnej walce wróciła na zwycięską ścieżkę pokonując przez poddanie w drugiej rundzie Anastasię Feofanovą.

Reprezentantom naszego kraju życzymy POWODZENIA!

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis