MMA PLBonus BGCTo będzie rywal Bonusa BGC w walce “na liście”? Znany patostreamer na PunchDown 3!

To będzie rywal Bonusa BGC w walce “na liście”? Znany patostreamer na PunchDown 3!

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Czy to właśnie będzie rywal Bonusa BGC w słynnej walce na “liście” na gali PunchDown 3? Poznańska organizacja zajmująca się nietypową rozrywką w postaci uderzeń otwartą dłonią w twarz poinformowała o nowym nabytku.

Kontrakt z PunchDown podpisał Daniel “Magical” Zwierzyński, czyli jeden z najsłynniejszych patostreamerów w Polsce. Choć jego działalności “youtubowej” nie popieramy, to na pewno kontrakt z PunchDown nie przejdzie bez echa:

Witamy na pokładzie Daniel Magical Zwierzyński @danielmagical 😀🖐Kto z Was czeka na starcie Daniela?Już 07.11.2020 na PunchDown 3👊#punchdown3 #magical #danielzwierzynski

Opublikowany przez PunchDown Czwartek, 17 września 2020

To będzie rywal Bonusa BGC w walce “na liście”? Znany patostreamer na PunchDown 3!

Czy to właśnie będzie rywal Bonusa BGC w walce “na liście”? Tego jeszcze organizatorzy nie potwierdzili, ale wydaje się to bardzo prawdopodobne. Nawet mimo dużej różnicy wagi między tymi postaciami.

Przypominamy, że gala PunchDown 3 odbędzie się 7 listopada.

Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego kibice mieszanych sztuk walki mogą kojarzyć z występu na gali FAME MMA 2. Tam “Magical” zmierzył się w walce wieczoru z “Rafonixem”, z którym przegrał przez kontuzję. Tamta walka zakończyła się złamaniem piszczela przez pochodzącego z Torunia patostreamera.

Rafonix - znaleziska i wpisy o #rafonix w Wykop.pl - od wpisu 35947363

Miejmy nadzieję, że Daniel Zwierzyński na PunchDown 3 nie złamie sobie ręki.

Zobacz także:

Zobaczcie jak wyglądał i co robił ”Bonus BGC” 12 lat temu! Będziecie zaskoczeni!

Piotr Witczak wraca do rywalizacji! ”Bonus BGC” już w październiku wystąpi w extra fightcie gali Punch Down 3. Jest to pierwsza organizacja w Polsce w walkach “na liście”. 

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.