MMA PLUFCTo będzie polska noc? Jakie kursy warte uwagi w walce Marcina Tybury?

To będzie polska noc? Jakie kursy warte uwagi w walce Marcina Tybury?

Foto: Facebook/ Marcin Tybura

Gala UFC 267 zbliża się wielkimi krokami. Wydaję się być to najlepsza gala w tym roku, gala obfita w wielkie nazwiska! Wydarzenie jest skrojone pod europejskich widzów. Gala odbędzie się w europejskich godzinach. Karta wstępna rozpocznie się o godzinie 16:30. Na gali ujrzymy 3 walki z obecnością polskich nazwisk.

Dziś sobie poszukamy okazji w walce Tybura vs Volkov. Kogo warto grać? W jakiej rundzie? Dlaczego akurat tak? Dziś sobie o tym porozmawiamy!

Marcin Tybura vs Alexander Volkov

Jako drugi z polskich zawodników do klatki wyjdzie Marcin Tybura. Zmierzy się z doświadczonym Volkovem. Powszechnie wiadomym jest, że Marcin to dobry zapaśnik, w końcu przygotowania w poznańskim Ankosie zobowiązują. Jednak czy uda mu się zaprzęgnąć zapasy w tej walce? Temat rzeka, Volkov jest silny i dobrze zrywa klincze, mimo to w przeszłości dawał się obalać, ale jego defensywne zapasy są uważane za dobre. W stójce upatruję sporej przewagi Volkova. Mówi się, że Tybura powinien zawalczyć jak Gane, ale ja tego nie widzę. Nie z tą defensywą, którą widzieliśmy w poprzednich walkach Marcina. W tej walce upatrzyłem kurs na ilość rund. Z defensywą Marcina nie widzę tutaj trzech rund, albo on obali i skończy Volkova, albo Volkov upoluje w stójce. Nie wykluczam tu decyzji, ale powątpiewam w nią.

Obstawiaj galę UFC 267 w Superbet

Jeśli chcecie obstawić gale UFC 267 to zapraszamy do naszego bukmachera – Super BET. Znajdziecie tam kursy bukmacherskie na każdą walkę. Są tam również kursy szczegółowe! Myślisz, że Tybura upoluję w czwartej minucie drugiej rundy? Postaw to! 

Zobacz także:

Znamy przeciwnika Gamrota?

Grant Dawson (17-1-1) w rozmowie z portalem MMASucka wygadał się i tym samym zdradził, że Diego Ferreira (17-4) będzie najbliższym przeciwnikiem Mateusza Gamrota (19-1). 

Nie oglądaliście gali PFL? Zapraszamy do sprawdzenia wyników!

Za nami gala PFL 2021 #10 w Fort Lauderdale na Florydzie. Zwieńczyła ona tegoroczny sezon Professional Fighters League.