MMA PLFENTo będzie następny przeciwnik Mateusza Murańskiego? Rataj wkroczył do klatki i rzucił wyzwanie!

To będzie następny przeciwnik Mateusza Murańskiego? Rataj wkroczył do klatki i rzucił wyzwanie!

Jeszcze nie opadł kurz po walce z Epic Cheat Meal’em, a już Mateusz Murański ma kolejnego rywala, który chciałby się z nim zmierzyć. Mowa o Macieju Rataju, który po walce Mateusza – wszedł do klatki i rzucił wyzwanie 27-latkowi.

Mateusz Murański stał się w ostatnich tygodniach jedną z najgłośniejszych postaci w MMA. Zawodnik zadebiutował w mieszanych sztukach walki na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał przez decyzję z Arkadiuszem Tańculą. 2 tygodnie później na gali FEN 34, wygrał on swój pierwszy zawodowy pojedynek, pokonując przez decyzję Epic Cheat Meala. Mateusz to aktor, który swoją rozpoznawalność zyskał dzięki programowi “Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie występuje razem ze swoim ojcem – Jackiem, który również sposobi się do debiutu w MMA.

Mateusz Murański vs. Maciej Rataj?

Ledwo zakończyła się walka z Cheat Mealem, a Mateuszowi już rzucono kolejne wyzwanie. Po walce na FEN 34, do klatki organizacji Fight Exclusive Night wszedł Maciej Rataj – zawodnik znany z występów na galach FAME MMA – który zaproponował Murańskiemu stoczenie walki. 27-latek wstępnie zaakceptował wyzwanie, jednak podkreślił że na ten moment nie jest znana jego przyszłość. Mateusz nie ma podpisanego dłuższego kontraktu z federacją FEN, dlatego nie chce składać żadnych deklaracji.

Skrót walki Murańskiego z Cheat Mealem dostępny na Instagramie organizacji Fight Exlusive Night.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak po FEN 34: Cena starego Murana poszła do góry, Najman zapraszam do rozmów! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak podsumował  piątkową galę Fight Exclusive Night 34. Po raz pierwszy w historii organizacji na jednej karcie pojawiła się tak duża ilość freak fightów. Prezes zapewnia, że padł rekord sprzedaży PPV.

Adam Okniński o Murańskich: Nie będzie ochrony to w pi**ę dostaną i na tym się skończy [WIDEO]

Adam Okniński (4-2) już niebawem wróci do zawodowych startów. 30-latek ostatni pojedynek stoczył w 2015-roku, gdy niespodziewanie szybko przegrał z Krzysztofem Pietraszkiem.