MMA PLArchiwumMarcin NajmanTłum młodzieży zatrzymuje Marcina Najmana, aby zrobić zdjęcie! Jest nagranie

Tłum młodzieży zatrzymuje Marcina Najmana, aby zrobić zdjęcie! Jest nagranie

Jak widać Marcin Najman wśród młodzieży posiada naprawdę sporo kibiców. Na mediach społecznościowych ”El Testosterona” ukazało się nagranie, gdy został on zatrzymany przez tłum młodzieży, która chciała zrobić sobie zdjęcie z mistrzem organizacji WKU.

Najman

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy podczas drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Częstochowianin zmierzy się z dużo lżejszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim, którego możecie dobrze znać z kanału ”Ebe Ebe”.

Częstochowianin ostatni pojedynek stoczył w Clout MMA w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Pięściarz potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami – czym zaskoczył komentatorów i samego rywala.

Tłum młodzieży po zdjęcie z Najmanem!

W mediach społecznościowych ”El Testosterona” pojawiło się nagranie, na którym widać jak tłum młodzieży przyszedł, aby zrobić sobie zdjęcie z mistrzem organizacji WKU.

Najman krótko skomentował całą sytuację.

Mam nadzieje, że wszyscy do szkoły wrócili, bo usprawiedliwień nie będzie 😉

Mam nadzieje, że wszyscy do szkoły wrócili, bo usprawiedliwień nie będzie 😉

Posted by Marcin Najman on Tuesday, September 26, 2023

Piotr Lizakowski wraca do klatki CLOUT MMA po udanym debiucie z Dominikiem Skowyrą. Przedstawiciel ekipy EBE EBE bierze się za kolejne poważne wyzwanie. Jaką taktykę obierze na starcie z dużo masywniejszym rywalem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis