TJ Dillashaw (15-3) najlepszym zawodnikiem wagi koguciej w historii?

Aktualny mistrz dywizji do 135 funtów w rozmowie z Lukiem Thomasem w najnowszym The MMA Hour przyznał, że po pokonaniu po raz drugi w karierze Cody’ego Garbrandta (11-1) na sierpniowej gali UFC 227 w Las Vegas zasiądzie na szczycie kategorii koguciej jako najlepszy zawodnik w jej historii:

„Wygrana nad Garbrandtem postawi mnie na szczycie wagi koguciej w historii. Będę najlepszym zawodnikiem tej dywizji w historii. Wiem o tym. Przegrałem w przeszłości porażkę z Dominickiem Cruzem, ale niejednogłośną decyzją i to wszystko wówczas zmieniło, bo myślałem, że wygrałem tamtą walkę. Ale od tamtej pory wszystko się zmieniło – to ja jestem najlepszym zawodnikiem wagi koguciej na świecie, a będę najlepszym w historii.

Kontynuuję moje dziedzictwo. Przechodzę teraz do mojego kolejnego wyzwania i będę starał się być najlepszym zawodnikiem, jakim mogę tylko być. Moje występy mówią same za siebie. Nie wiem nawet czy Dominick Cruz jest w stanie ciągle walczyć. Teraz jednak skupiam się na Codym Garbrandcie, którego zamierzam znokautować.

Ta walka będzie inna, udowodnię wszystkim, że Cody nie powinien nawet należeć do TOP 10 dywizji.”

Dyskusja

Pitbull Sports