TJ Dillashaw: Wygraną na UFC 227 udowodnię, że jestem najlepszym zawodnikiem dywizji w historii

Foto: MMAJunkie
Foto: MMAJunkie

TJ Dillashaw (15-3) najlepszym zawodnikiem wagi koguciej w historii?

Aktualny mistrz dywizji do 135 funtów w rozmowie z Lukiem Thomasem w najnowszym The MMA Hour przyznał, że po pokonaniu po raz drugi w karierze Cody’ego Garbrandta (11-1) na sierpniowej gali UFC 227 w Las Vegas zasiądzie na szczycie kategorii koguciej jako najlepszy zawodnik w jej historii:

„Wygrana nad Garbrandtem postawi mnie na szczycie wagi koguciej w historii. Będę najlepszym zawodnikiem tej dywizji w historii. Wiem o tym. Przegrałem w przeszłości porażkę z Dominickiem Cruzem, ale niejednogłośną decyzją i to wszystko wówczas zmieniło, bo myślałem, że wygrałem tamtą walkę. Ale od tamtej pory wszystko się zmieniło – to ja jestem najlepszym zawodnikiem wagi koguciej na świecie, a będę najlepszym w historii.

Kontynuuję moje dziedzictwo. Przechodzę teraz do mojego kolejnego wyzwania i będę starał się być najlepszym zawodnikiem, jakim mogę tylko być. Moje występy mówią same za siebie. Nie wiem nawet czy Dominick Cruz jest w stanie ciągle walczyć. Teraz jednak skupiam się na Codym Garbrandcie, którego zamierzam znokautować.

Ta walka będzie inna, udowodnię wszystkim, że Cody nie powinien nawet należeć do TOP 10 dywizji.”