MMA PLNajnowszeBez kategoriiTito Ortiz z głową w chmurach

Tito Ortiz z głową w chmurach

Gamrot - Dos Anjos

Ortiz

W ostatnim wywiadzie dla portalu 15rounds.com Tito Ortiz znów pozwolił sobie na swawolne spekulacje. Tym razem dotyczyły one mistrza wagi ciężkiej WAMMA – Fiodora Emelianenko. Jak wielu zawodników czołówki MMA założył, że będzie tym, który poskładał by Ostaniego Imperatora bez problemów.

“Myślę, że Fiodor musi przejść Arlovskiego zanim zacznie myśleć o Tito Ortizie, ale jest on w tej samej wadze co ja. Byłaby to wspaniała walka.

Na pewno jest to możliwe, by do niej doszło. Zawsze jestem zainteresowany jak najlepszymi walkami. Bardzo lubię Fiodora. Myślę, że jest niebezpiecznym zawodnikiem, ale żeby zafundować mu kolejną porażkę na koncie? Czemu nie?

Gdybym to ja był jego promotorem, pewnie nie chciałbym tej walki, ale nigdy nie wiadomo. Każdy kibic chce oglądać jak najlepsze pojedynki i może Affliction do tego doprowadzi.”

Warto nadmienić, że Tito nie ma podpisanego kontraktu na walki z żadną organizacją, jest jedynie zatrudniony jako komentator przez Affliction. Do tego jego ostatnie 3 walki to porażka z Chuckiem Liddellem, remis z Rashadem Evansem i porażka z Lyoto Machidą. Jednak, pogadać zawsze można.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis